Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket eszik már 7...

Milyen ételeket eszik már 7 és fél hónapos babátok veletek?

Figyelt kérdés
Hagyományos főtt ételek érdekelnek
2012. ápr. 24. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos kislányom még nem eszik velünk, a mi ételünkből, hiszen még sem a só, sem pedig a fúszerek nem ajánlott ekkora babának.NA persze van, aki ezt másképp látja.Unokahúgom 8 hónaposan már nokdelis pörköltet evett.
2012. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam szinte nem sokmindent, 8 hónapos. Úgy értem ha olyat főzök készítek belőle főzeléket, meg persze kap pici husit, sárgarépát a kis szájába.
2012. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A húslevesünkből szokott kapni rendszeresen, de tegnap pl. a sült csirkemellből ill. rizsből kapott egy kis kóstolót, mert annyira jött érte. De pörköltet még nem kóstolt, nem is fog még egy ideig. :)

Ezektől viszont szerintem nem lesz semmi baja, ennyi idősen egyébként is kaphatja már, és én nem főzök túl fűszeresen. Nálunk egyébként sincs só ill. fűszer tilalom, sőt, a dokinéni szólt rám, hogy tegyek egy picit neki bele.

2012. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!