Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki lecserélete a cumisüv...

Mindenki lecserélete a cumisüvegét "PP"-sre?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez megint olyan felfujt dolog?!Én vettem újakat,de a környezetembe mindenki hülyének néz...hogy minden hülyeséget beveszek és hogy csak pénz lehúzás stb.stb.
2009. jún. 21. 19:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekünk eleve MAMos volt úgyhogy nem kellett lecserélni,de van neki több fajta is,azokat elraktam mert amúgyse használtuk
2009. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi lecseréltük az AVENT üvegeket MAMosra, de sokszor folyik és a teát továbbra is AVENT-ból adjuk. Nem tudom mit csináljunk hogy ne folyjon.
2009. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én írtam a brendonnak, h melyik a jó, ami pp-s. és ők a tomee tipee ctn-t ajánlották. persze a mam is jó.
2009. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi a baj az aventesekkel? ÉS a simákkal?
2009. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
polikarbonátból készültek.
2009. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Ugyan már!!
2009. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
En nem csereltem le. A fiam mar csak naponta ketszer hasznal cumisuveget, kb ot percre. Kulfoldon elunk, itt errol a botranyrol meg szo sincs. Amig az orvos nem mondja, hogy csereljem le, addig en nem tulajdonitok ennek jelentoseget.
2009. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ÓÉDESISTENEMMÁRMEGINTMÉDIAMIZÉRIA!!!

Szerintem pedig nem kell mindent elhinni és minden marhaságtól beparázni.Az Avent egy igen elismert márka,több éve van Mo.-on is forgalomban,sőt 3-4 évvel ezelőtt az volt az "isten",most hirtelen miért lenne s...r?Azok a babák akik ma már 4-5-6 évesek és abból ittak akkor most betegek lesznek?Hülyeség!!!!A műanyag csörgők amit rágcsál szerintetek miből van?A cumi műanyag része miből van?....stb.Ennyi erővel levegőt venni is káros!Anyukák gondolkodjatok már!!!!!!!!

2009. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cseréltem le és nem is fogom pedig megtehetném anyagilag. Ez csak egy újabb média fogás mert valakinek érdeke fűződik hozzá. Holnap meg majd másról találják ki hogy ártalmas a babára vagy a mamára nézve. Annyi mérgező anyag van ezen a világon, hogy nem az AVENTES PP-s cumitól lesz baja ha baja lesz egy babának. Van a genetika és a rengeteg ártalmas cucc a levegőben, vízben tehát a természeti erőforrásokban és az ételekben, italokban is.
2009. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!