Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki lecserélete a cumisüv...

Mindenki lecserélete a cumisüvegét "PP"-sre?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez megint olyan felfujt dolog?!Én vettem újakat,de a környezetembe mindenki hülyének néz...hogy minden hülyeséget beveszek és hogy csak pénz lehúzás stb.stb.
2009. jún. 21. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekünk aventos volt az esti tápszerezés üvege, meg van egy aventos teás meg egy nem aventos.

Őszintén megmondva én egyáltalán nem igazodok ki hogy most melyik aventos jó és melyik nem, márkanevét már nem tudom, doboza már nincs meg...

És nincs 3000 ft-om momentán újakra főleg hogy nem is tudom melyiket kéne venni...

2009. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de mi az hogy PP-s???? Én nem cseréltem le...de gondolom a kérdésemből rájöttél.:)
2009. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem is Aventos volt az összes és azok mind Pc-sek,így ment a kukába mind az 5 db.A via poharak azok viszont PP-sek,ugyhogy az megmaradt.
2009. jún. 21. 19:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Aventes cumisüvegeim vannak. Nem hallottam semmilyen PP-ről.
2009. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, mert csak a cicit fogadja el. De ha belegondolok, ha kimegyünk babával sétálni, elmegy mellettünk 5 autó és 2 busz legalább annyi káros anyag jut a szervezetébe, mintha polikarbonátos üvegből itatnék. Sajnos ilyen világban élünk.
2009. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik cumisüveg a jó akkor?
2009. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

igen természetesen, tommee tippee-sek voltak nem dobtam ki őket de, eltettem...

most MAM-osak vannak

2009. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
én meg azt mondom ha netre van, akkor legyen egy új cumisüvegre is............
2009. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most már tudjuk,mi a PP-s? És honnan lehet tudni hogy valami PP-s e?
2009. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Mam volt eddig is, Avent üveget csak teázni használtuk (Mam fejjel), de eltettem. Nem tudom, hogy csak kacsa az egész, vagy igaz, de nem kockáztatok. A gyereken meg amúgy sem szoktam spórolni.

Bár őszintén szólva örülnék, ha lenne újra akció a Rossmann-ban, mert legutóbb 850 Ft volt ugyanaz a Mam üveg akcióban ott, ami a helyi bababoltban 1400. Persze megveszem ennyiért is, de ha az árából majdnem kettőt kapok, annak azért jobban örülök!

Mindegy, a lényeg, hogy én lecseréltem.

2009. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!