Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit nem ehet még egy 1 éves baba?

Mit nem ehet még egy 1 éves baba?

Figyelt kérdés

A doki szerint már mindent ehetünk. De tudom, hogy van, amit még nem ehet. Mik is ezek?

Pl dió, sárgaborsó...

Sorolnátok mit mikor lehet?


2009. jún. 21. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is ezt mondta a doki, hogy mindent ehet.

De elvileg: dió, mogyoró, aprómagvas gyümik (eper, málna, kivi, szeder, ribizli).


Én már mindent adtam neki ezek közül is, semmi baja nem lett.


A sárgaborsót nyugodtan ehetné már, az egyik első bevezetett főzelékek közt van a babaszakácskönyvemben is. Enyém imádta, de amióta a mi ebédünkből eszik, nem hajlandó megenni az első pár hónapban kapott főzelékeket:)


15 hós anyuka

18 hetes km

2009. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy nyers paradicsomon kívül bármit ehet. Meg persze nem szabad annyira megfűszerezni az ételeket, de elvileg már eheti amit ti.
2009. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tehát mondjuk babot, zöldbabot is?

Mert akkor a mi főzinket, levesünket ehetné már...

A sárgaborsóra valaki 2 évet mondott...

2009. jún. 21. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már adtam zöldbabot 10 hósan, jól szétfőzve persze.

Mostmeg már eszik rendes babot is. Én a rakott krumplit szoktam vele feldobni, így nincs sok benne, de azért van.

Semmi baja nem lett egyiktől sem, max jókat rotyogott:)

2009. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!