Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások is vannak hasonló...

Mások is vannak hasonló "cipőben"?

Figyelt kérdés
Nagyon korán kelő a kisfiam.5 és 6 óra között ébred.Extrém eset 4 óra volt.Nem alszik el este nagyon korán,kb kilenc óra.Irigylem azokat az anyukákat kiknek a babáik legalább nyolcig alszanak.Mit tehetnék,hogy egy kicsit még sziesztázzon?Mi lesz óra átálításnál?Egy évesek vagyunk.
2009. jún. 21. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak annyi a különbség, hogy kislány.De az időpontok stimmelnek.:(És mostanában nappal sem alszik.Szóval nem vagytok egyedül.
2009. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom még csak 3 hós,és ő kezdetben 5-5:30kor kelt,de most már 4kor vagy 4:30kor ébred fel.Eszik és utána szórakoztatni kell kb.15 percet majd visszaalszik,és alszik egészen 8-8:30ig.
2009. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napközben ne engedd egy óránàl többet aludni, 1èvesen már annyira nem gond ha keltegeted nappal, pár hósnál nem túl jó dolog, de ő már nagy:) nem alussza túl magát nappal? Rögtön eszik, ahogy felkel? Ha igen, akkor az éhség is ébreszti. Mennyit és mit eszik este?
2009. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy alszik el? Egydül, magától, vagy altatod? Ébred éjjel?

Lányom azóta alszik jól, mióta megtanítottuk egyedül elaludni.

Este fél 9-9-kor elalszik és reggel 7-kor kel, nappal pedig alszik 2-2,5 órát.

Eddig este volt, hogy 11-kor tudtuk letenni, milliószor ébredt, és nappal max fél órát aludt.

Itt a módszerem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit alszik napközben,de mikor a lányom nappal 3x,4x is aludt,akkor nálunk is ez volt.Most amióta nappal délelőtt is egy fél óra,délután is egy fél óra van,így reggel 7-ig minimum kihúzza.
2009. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok.Mint írtam az én gyermekem nappal SEM alszik sokat, néha szinte egyátalán nem mégis ilyen a ritmusa.Imádom mikor édesanyám sopánkodik és kioktat, hogy hogy kéne...ő csak tudja, szerinte én voltam a világ legjobban alvó kisgyereke.Akinek nem ilyen a babája, fogalma sincs róla.
2009. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És annak, aki belinkelte az "aludj jól gyermekem" módszert, nem mindenkinél működik.Vagyis azóta valóban elalszik kilenckor, de ugyanúgy kel, vagy még korábban.
2009. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!