Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarja meginni a tápszert...

Nem akarja meginni a tápszert a 11 hónapos babám? Váltsak másra, vagy miért kezdett el hirtelen tiltakozni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje csak reggel-este kap, a reggelit hagyta először ki, kézzel - lábbal tiltakozik ellene, a gyümileveket szívesen issza,de az ugye nem a tápszer. Este még jobban meg tudtam vele itatni, mert félálomban volt, de most már akkor is tiltakozik. Vettem neki juniortejet, 1 éves kortól való, azt sem fogadja el. Mondjuk jön a foga, nade a gyümileveket simán elfogadja, azzal nincs gond, és átverni sem tudom, ha ugyanabba a cumisüvegbe, vagy csőröspohárba teszem a tejet.

Mit csináljak?


2009. jún. 21. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj váltani. Esetleg kóstoljátok meg a tejpépet, csak hígra (ihatóra) csináld. Azokból vannak gyümölcsösek, talán azt szeretni fogja.
2009. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A főzelékeket elfogadja?
2009. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nahát! Mi is így vagyunk! Nehezen megy le a tápszer. Este félálomban valahogy, de reggel csak nehezen, sokkal kevesebb, mint este, pedig éjjel nem eszik. Én sem tudom "átverni" semmivel, sehogy sem. :)

Nekünk is jön két fogunk, mégis, amit akar, azt megiszik. :)

(Ráadásul a napközbeni kajával is gondok vannak. Nem tudom, a péppel-e vagy a kanállal van baja. A főzelék mikor hogy. Az eddig imádott tejpép sem. A gyümi sem mindig. Pedig imád/ott enni!)

Nálunk ez két hete tart, a tápszer nemszeretete pedig már vagy két hónapja. Mi jöhet még, nem tudom.

2009. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a főzelék még megy, bár attól függ milyen, pedig régebben mindent megevett. Nagyon cselesnek kell lenni, mert direkt rácsap a kanálra, kaja meg fröcsög mindenfelé:(

Arra már rájöttem, hogy az etetés ellen tiltakozik, ha falatot (szilárd) adok neki, akkor is küzd, csak akkor jó, ha ő foghatja meg és teheti a szájába. Kanalat a kezébe adom, de nem úgy, hogy ő egyen vele, mert jó lenne konyharenoválás nélkül megúszni ezt a korszakot:), egy másikkal próbálom etetni.

2009. jún. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!