Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért izzad a babám lába,...

Miért izzad a babám lába, tarkója, tenyere? 6 hónapos elmúlt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van. Adj rá kevesebb ruhát. Fürdesd kevésbé meleg vízben, aztán töröld szárazra és használj hintőport.
2009. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Amit Te írtál,én úgy is csinálom,és ennek ellenére is izzad.Most pl nincs meleg,egy body van rajta,egy rövidnadrág,és egy vékony zokni.Most a tarkója meleg,és izzadt.
2009. jún. 21. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány fok van a lakásban?
2009. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24 fok van,de a 22 fokban is izzadt.Nem baj,úgyis majd jövő héten viszem dokihoz,Ő biztos meg tudja mondani miért van ez...
2009. jún. 21. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is izzad a lába,meg a bucija is főleg szoptatáskor:)Néha olyan a kis lába mintha vízbe mártottam volna.Kevésbé szereti a meleget,télen is inkább hűvösebbet csináltam a szobába,mint a két lányomnál.Szerintem csak jobban tűrik a hűvösebbet.Nálunk apa ilyen izzadós fajta.Lehet,hogy nálatok is alkati dolog.De azért nyugodtan kérdezd meg az orvost,hátha tud valami tudományos magyarázatot rá.
2009. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: 7 hónapos a fiam :)
2009. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt már másnak is írtam, de sajnos nagyon lepontoztak, pedig nem én találtam ki, csak segíteni akarok.

A dokinknak feltünt, hogy a babám nagyon izzadós és azt mondta valószínű vashiányos. Mióta szedjük a vasat megszünt a fokozott izzadás. Kérdezd meg a dokidat mit szól hozzá, hátha nálatok is ez a probléma.

2009. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem szokásom lepontozgatni senkit...Mindenképp meg kérdezem,lehet vashiányos,majd kiderül..
2009. jún. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!