Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora adagot adhatok reszelt...

Mekkora adagot adhatok reszelt almából először kislányomnak?

Figyelt kérdés
Hány naponként és milyen mennyiséggel lehet emelni? Meddig? Ebédre adnám. Melyik étkezést lehet utána kiváltani és mivel?
2009. jún. 20. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Kislányom 4,5 hónapos, és egyszerre kb. 70-80 gramm gyümit eszik meg.
2009. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10órai, uzsi.

először a levét add 1-2 kk-lal. aztán az almát 1. nap 1 kanál, aztán 2, aztán 4, aztán 8, aztán amennyivel jóllakik.

2009. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Mi napi kétszer eszünk gyümit, tízóraira és uzsira.
2009. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Mondjuk 6-7 nap után adhatok másik gyümit is? Vagy főzeléket?
2009. jún. 20. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, főzit szerintem még ne adj Neki. Viszont a gyümiket variálhatod, persze, akár 2-3 nap után is. Amúgy, kész bébiételekből csak gyümipürék vannak 4 hónapos kortól. A kekszes/gabonás dolgok, meg főzik között Én még csak olyat találtam, amit 6 hónapos kortól lehet adni.
2009. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Mi őszibarackkal kezdtünk, aztán jött az alma, banán, málna, szilva. Egyenlőre ezeket variáljuk, mindet imádja. :-)
2009. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Holnap lesz a nagy nap, szerencsére gyümölcsszezon van. A főzelékkel akkor még várunk.
2009. jún. 20. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!