Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van esetleg valami jó ötletete...

Van esetleg valami jó ötletetek, hogy mit lehetne ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisfia 9,5 hónapos, nagyon kis örökmozgó értsd alatta azt, hogy már ha fogják a kezét megy szépen viszont egyedül még nem nagyon megy neki. Viszont ez azt vonja maga után,hogy ha nem mehet akkor jelzi nem tetszését :) tehát folyamatosan sétálnak egész álló nap(nyilván ha esznek, napi kétszer ha alszik a pici meg ilyenek akkor nem mászkálnak).

Barátnőmön látom, hogy ez enyhén lefárasztja.

Tippek, ötletek, hogy mit lehetne tenni? Az az, hogy a pici megértse, hogy más lehetőség is van mint az egész napos séta ill. mászkálás.


2009. jún. 20. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Talán ki lehetne próbálni a bébi kompot, azzal egyedül tud közlekedi, és nem kell egész nap fogni a kezét.
2009. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az lehet a gond, hogy már nagyon megszokta, hogy ot így lefoglalják.

az én fiam is orokmozgo pici korátol, 10 honapos mult, mikor el is indult, azota ropkod egész nap. De én nem sokat sétáltattam elotte, azt foleg a nagyszulok, ha jottek. Mikor felállt, és butorok mellett oldalazott, de még nem járt a fiam- kozben megtanult szuperul mászni, és ez neki jo volt.

Esetleg bébikomp (tudom, ezt manapság nem nagyon preferálják) - igaz, nem olcso, és nem használná már sokáig, de ha tobbszor beletenné rovidebb idore, azzal is ellehetne és szerintem annyi nem árt, ha nincs benne orákat.

Járássegíto - nem tul olcso megoldás, de alternatíva rá a kismotor (barátnom babájának bevált, hogy azt tologatta), igaz inkább akkor, ha már stabilabb a gyerkoc, és lépeget maga is.

esetleg kis átrendezés a lakásban - kozelebb rakni butorokat egymáshoz, hogy tudjon mellettuk lépegetni.

2009. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát sajnos az a gond, hogy bébikompjuk van és az már alacsony(ha áll benne a kisfiú akkor az ülő része lent van, legmagasabbra van állítva) a járássegítő sem jött be(azt is vettek) avval meg az a gond, hogy ha rátámaszkodik akkor az elgurul és igazából nem ér semmit. Ezért marad Anya. Sajnálom mert tudom, hogy nagyon fárasztó lehet szinte egész nap fogni a pici kezét.

Esetleg egyéb ötletek?

köszi

2009. jún. 20. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömék a bébikomp alját toldották meg.Olyan mintha kerekes gólyaláb lenne rajta. Viccesen néz ki de szereti a baba. Végülis magas kerekeken gurul.. :)
2009. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy drasztikusnak tűnik amit írok, de én letenném, még ha sír is. ha állandóan vezeti a szülő, akkor sosem fog egyedül megtanulni járni a gyerkőc. hiába megy vezetve, ha egyszer elengedi, óriásikat fog esni, és megijed. az a legjobb a babának, ha ő maga találja meg azt a bútort, vagy akármit, amiben feláll, kapaszkodik és amellett elindul. így megtanul esni is, és nem fog óriásiakat koppanni a buksija. próbáljátok ki, még ha sírás is van. le kell ülni melléje játszani, lefoglalni a földön, és ha megnyugodott, hagyni mászni a lakásban!
2009. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, ha túlterheli a vezetgetés, ne vezesse. Ezt kicsit elrontotta a barátnőd.
2009. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!