Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái! Az...

Anyatejes babák anyukái! Az első hat hónapban adtok mást is a babának anyatejen kívül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az enyém még csak 3 hónapos, de biztos, hogy fog mást is kapni. elkezdem a hozzátáplálást, pont azért, amit előttem már leírtak: úgy érzem, már nem elég neki az anyatej, főleg esténként. lassan megismertetem az ízekkel, de én a zöldségekkel fogom kezdeni. répa, sütőtök, krumpli, és társaik. tápszert nem akarok adni neki.
2009. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ma már én is úgy csinálnám ahogy az utolsó írja. 3 hósan elkezdeném. Én csak 6 hótól kezdtem el, addig csak anyatejet kapott, eleinte ette is igaz csak pár kanállal, most 10 hós és ott járunk hogy 3 hónapja csak anyatejet akar enni, nem kell neki semmi más. Második babánál már biztos el fogom kezdeni 3 hos kora után a hozzátáplálást, hogy szokja az ízeket és tanuljon meg kanállal enni még kicsi korában, mert már ha nagyobb ki akarja venni a kezedből meg akarja fogni, ha meg hamar elkezdem akkor megtanulja, hogy azzal ennei kell és nem játszani. Tápszert én sem adnék neki, ezzel is egyetértek az utolsóval.
2009. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom három hónapos és szopik. De szoktam neki adni kis vizet vagy teát.
2009. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vizet vagy teát szoktam adni, ha nagyon meleg van. A nagylányom már 5 éves, de 6 hónapig csak anyatejet kapott, a hugica pedig 3 hetes.
2009. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!