Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái! Az...

Anyatejes babák anyukái! Az első hat hónapban adtok mást is a babának anyatejen kívül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak 4 hónapig sikerült szoptatnom a lányomat, de addig semmi mást nem kapott.
2009. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem, 5 és fél hósan próbáltam almalevet, de kiköpte. Sőt, a fiam 7 hónaposan is alig akart elkezdeni mást enni.
2009. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kb 5 és fél hósan kezdtük el lassan és óvatosan kóstolni az alma levét.

Én próbáltam teát adni neki, mert hasfájós volt, de nem kellett neiki, csak a tejci.

2009. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem adtam.
2009. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 5 hónapban nem adtam, mikor betöltötte az 5-öt, akkor kezdtem almalevet adogatni neki néha, aztán nagyon lassan váltottunk almapépre, aztán másra. 6 hónapig terveztem csak anyatejjel etetni, de olyan érzésem volt hogy már nem elégszik meg vele. És szíves en megevett bármit adtam. Most is szopizik, +főzelék+gyümölcs. 8hós
2009. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam, de fogok, mivel 6 hónapos kora után vissza kell mennem dolgozni. Úgyhogy mi a mai divattal eltérően 3-6 hónapos kora között fogunk átállni, hogy napközben mást egyen, és ha birom erővel marad a reggel-esti szopi majd.

Egy 2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom 4 hónapos kora óta kap tápszerből pótlást (nem volt elég már a tejcim, csak 600 ml-t tudott szopizni, és igényelt volna 800-900-at is), plusz napi kétszer kap gyümipürét is, és imádja. Őszibarackkal kezdtük, aztán volt már alma is, banán is, málna is, mindet szereti, sőt, még le sem nyeli, amit éppen a szájába adtam kiskanállal, de már tátja a száját, követelvén a következő adagot. 70-80 grammot megeszik egyszerre. :-)
2009. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi 5 hósak vagyunk és az esti szoptatás előtt tejpépet kell adnom,mert kevés a tejcim este.Ilyenkor már a tápszert nem ajánlották.
2009. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5 hónapig semmit csak anyatejet,még vizet sem.Utánna kezdtema hozzátáplálást, lassan nem kellett rohanom a hozzátáplálással.Kiváló étvágyú lett.
2009. jún. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem kapott!
2009. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!