Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányunk 2 napja...

4 hetes kislányunk 2 napja nagyon furcsán viselkedik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnapi napot teljes egészében (össz-vissz 4 órát aludt napközben) átsírta, de nagyon keservesen, nem lehetett megvigasztalni, csak percekre. Majd este szépen elaludt. Ma délelőtt minden rendben, majd délután egyik percről a másikra felsírt megint olyan keservesen és csak nagy nehezen lehetett megvigasztalni. Az esti szopizásnál pedig nem volt hajlandó szopizni, bekapta a cicit és két szívás után keserves ordítás következett. Aztán letettem, mert elaludt, majd 5 perc múlva felébredt, megint cicire tettem (addigra kifejtem, de maradt még valamennyi benne) és akkor már szopizott és elaludt.

MItől vannak ezek a keserves sírások? Minden etetéskor kap espumisan cseppeket.


2009. jún. 20. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Húzgálja közben a lábait fel, amikor sír? Mert az a hasfájás egyértelmű jele. Szélcsővel kéne próbálkozni, hogy tudjon pukizni.
2009. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog vígasztalni, de a babád szerintem frontérzékeny :(
2009. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én babámnak görcsölt a pocija az espumisantól

2009. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az időváltozás viseli meg ennyire. Nekünk is rosszabb napjaink vannak amikor front van.

Vagy esetleg nem kevés a tejcid? Nekem akkor voltak ilyen tünetek, mint nektek, amikor szopizott de kevés volt neki. Nyomtam bele én is ezerrel az espumizant, azt hittem fáj a hasa közbe éhes volt még a drágám. Pár napba telt míg rájöttünk, azóta semmi probléma vele.

2009. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Húzogatja, de ő egyébként is elég mozgékony. Pukizni, büfizni szokott, de pukizni még többet.

És ha hasfájós, akkor hogy lehet, hogy ma délelőtt semmi baja nem volt, csak délután? Illetve éjjel sem volt gond.

2009. jún. 20. 21:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

21:31-es vagyok.

Tápszerrel pótoltunk neki!

2009. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Füri előtt próbáld meg tornáztatni, a lábait óvatosan feltolni a hasához. Nekem az segített, ha fájt a hasa. Így könnyebben távozik a levegő. Esetleg más cseppet is megpróbálhatsz, itt olvastam, hogy mindenkinek más a jó. Mi az Infacolt használtuk. (kicsit drága, de nekünk bevált)
2009. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A tejem biztos nem kevés, mert amikor besír szopi közben, folyik a szájából a tej, illetve a cicimhez ha csak hozzáérek, spriccel belőle.

Ezelőtt Infacolt használtunk, de attól úgy vettem észre, hogy sokat bukott, ezért próbáljuk most az espumisant.

2009. jún. 20. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem hasfájás lesz.

Front, vagy kevés tejci!

2009. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha húzgálja a lábait, és ezzel egyidőben sír keservesen ,akkor nagyon valószínű, hogy fáj a hasa. Persze, lehet hogy délelőtt nem fáj, délután igen, hiszen a hasfájás sem olyan, hogy állandóan van.
2009. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!