Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzzek vagy vegyem meg készen...

Főzzek vagy vegyem meg készen a 6 hónapos babámnak? Ki hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Leszámítva hogy a készen kapott drágább. Ha nincs lehetőségen minden nap bio piacra menni, vegyem meg inkább a bolti bébiételeket?
2009. jún. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mind1ik jó!Én szeretek főzni meg kotyvasztani variálni a babucinak és nálunk nincs bio piac csak sima piac-őstermelős-v zöldséges!Ill a mamám kertje!Ez teljesen megfelel!

Bébikaját is szoktam neki adni-leginkább gyümiket amíg nem jönnek a szezonális gyümik!Amik már vagyogatnak!

Meg vannak bébikaják amik vacsira,ilyen jó éjt papik,meg túrókrémes meg joghurtos-nahh azokat szoktam adni!

Szóval főzök is meg bébikaját is kap!mind1ik jó!

9 hós elvene ördögfióka(kislány) anyukája

2009. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy ami idény gyümölcs-zöldség, azt én csináltam, ami nem, abból üvegeset vettem.
2009. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a bolti bébiétel miatt,kisfiam imádja őket!Én leginkább a Hipp,és a Kecskeméti termékeket veszem.Ha van időd,persze a bio a legjobb,amit Te készítesz a babádnak.Sajnos nekem nincs időm a munkám miatt...De persze majd azért én is szeretnék főzni kisfiamnak.Nagyon finomak,én mindig megkóstolom őket.
2009. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megfőztem. Az elején próbálkoztam a bolti bébiételekkel is, de nagyon drágák voltak. Már abból a szempontból, hogy sokszor még a felét sem ettük meg egy üveg babahaminak (fogzás miatt alig tudok beleerőszakolni valamit) és általában 24 óráig tarthatók el kibontás után. Egyszerűbbnek láttam ha főzök, mert azt tudom miből van, le tudok belőle fagyasztani ha nem eszi meg mindet. Meg ahogy észrevettem jobban megeszi, amit én főzök neki.
2009. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mivel kevés a pénzem,jól be kell osztanom.Bébiételt nem veszek,csa tartaléknak.És bió boltba sem járok,mert nem csak drága,hanem mert nem is látom értelmét.Tudom,hogy most ez a divat,de amennyi baci van a piacon vett zöldségekben,annyi kell is,hogy a baba immunrendszere ellenálló legyen.A védőoltásokat is úgy kisérletezik ki,hogy a beteség kórokozóját adják be,ezáltal téve ellenállóvá a szervezetet.Azonfelül,amit én főzök neki,abban tudom,hogy mi van,a bébiételekben pedig nem.
2009. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Én eleinte vettem neki, aztán rádöbbentem két dologra. Az egyik az volt, hogy baromi sokat költöttem erre. (Napi 2 üveg, egyik gyümi ,másik főzelék). A másik, amire rádöbbentem, hogy imádom én csinálni, mert lehet kreatívkodni, és főzni is szeretek, és jobb íze is van, mint a boltinak.


nagy kedvenc a húslevesben főtt répa-csirkemell-krumpli turmix! mérföldekkel jobb, mint a bolti. :)

2009. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha üvegeset adok neki, mindig felturbózom hazaival. Illetve muszály sűrítenem, nekünk ezek az üvegesek túl hígak. De vannak gyümik, pl. most az őszibarack, amit inkább üvegesben adok. Szóval egyenlőre fele-fele, de inkább próbálom eltolni a saját készítésű felé.
2009. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! En fozok neki, mert hat ugyis az en foztomhoz szeretnem hozzaszoktatni. Szeretek ezzel pepecselni napkozben. Egyebkent gyorsan megvan.

Az uveges eteleket is hasznosnak tartom. Azokat mindig akkor viszem, amikor elmegyunk valahova. Esetleg, ha valami miatt kimaradt a fozes. Szoval azert azokat is tartok otthon.

2009. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!