Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot ajánlotok egy...

Milyen játékot ajánlotok egy 6hónapos fiúnak?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint pl: pluha kocka,plüss labda.

Mit tudtok ajánlani ami még érdekes lenne a számára?


2009. jún. 20. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rágóka, mivel mindent a szájukba vesznek, közeleg a fogzás ideje is. Vannak jó plüss könyvek, csörgő,zörgő játékok.
2009. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van rágókánk,puha csipogós könyv,csörgös játék.

De szeretnék valami újjat venni neki.Azért kérdezem!

2009. jún. 20. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
én most vettem neki egy Fischer Prise zsiráfot, aminek a fejecskéjébe kell beledobálni a kockákat, és ha sikerül zenél.Párszor megmutattam neki, és már maga is ügyesen beledobálja, ha sikerül zene, tapsolunk.Tetszik neki nagyon, akár 1 órát is képes eljátszani vele. Persze mindeközben az ölemben van (sztem ez tetszik neki igazán). :)
2009. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Mi is épp 6 hónaposak vagyunk!
2009. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha meglehet kérdezni mennyiért vettétek a zsiráfot?
2009. jún. 20. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy szobahintánk. 6 hós a fiam és imádja. Ki se lehet szedni belőle. Azt persze hozzá kell tegyem, hogy nagyon ügyesen tartja magát, ha felhúzom akkor szépen megül. De van egy felfújható strandlabdánk is , ami csak félig van felfújva, így megtudja fogni ha dobom neki. Hatalmasakat sikongat ha hinta közben dobálgatom neki a labdát.
2009. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet a hintázos babó.Én azt még nem merem,mert eléggé ficánkolódik.Ha ölembe ültetem tartja magát,de hamár az ágyra akkor eldöl.Szóval nekünk még várni kell a hintára.
2009. jún. 20. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ez olyan hinta, amiben nem tud ficánkolni. Minden oldalon tartva van a baba. És a hátát, egy elég magas támla védi.
2009. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a zsiráf nem volt olcsó, férjem húzta is a száját, hogy még egy "hülyeség", de megérte mert imádja és még fejleszti is. 6500 Ft-volt.
2009. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En most ezt (link) vettem a fiamnak, nagyon imadja. Edes, amint rugozik, ugral benne. Szereti, mert mozgasteret ad neki.

Onnantol kezdve lehet hasznalni, h a baba rendesen tartja a fejet.


[link]

2009. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!