Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptathatok-e láz és valószín...

Szoptathatok-e láz és valószínűleg vírusos hasmenés mellett?

Figyelt kérdés
Három napja visszatérő lázam van, émelygek és megy a hasam. Végig szoptattam 8 hós kislányomat. Rajta semmilyen tünet nem mutatkozik, eszik már szilárd ételt is 3X, illetve 2-3X szopik naponta. A hasmenés csak ma jelentkezett, igaz, eddig enni sem tudtam semmit. A védőnő szerint ha eddig is szopott, már mindegy, nem kell abbahagynom. Tapasztalat?
2009. jún. 20. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szoptass csak. A baba általában csak az ellenanyagot kapja meg a tejjel.
2009. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt vírusfertőzésem,magas lázzal,a baba pedig csak néhány napos volt. Az orvos azt mondta,szpotassam,de a szám elé maszkot tettem. Szerencsére nem kapta el.
2009. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, megnyugtattatok. Legalább ezért már nem aggódok, így is alig élek...
2009. jún. 20. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Lázasan tilos szoptatni,vírussal pláne,hisz a tejben is van vírus.Ne tedd.
2009. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!