Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok nyügös volt ma?

Babátok nyügös volt ma?

Figyelt kérdés
egész nap csak aludt, meg evett volna, aztán amikor nem hagytam aludni, mert akkor éjszaka mit csinált csak nyüglödött.
2009. jún. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos a fiam,de ma nagyon nyűgi volt,fogzása is volt,szegények már annyi mindent adtam.Ma keveset aludt és most is nyűgős,már teljesen kész vagyok,ma még semmit nem pihentem!

Ez a front és az idő megbolondítja őket!

Remélem ma hamar bevágja a szunyát!

Kitartás!

2009. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen felborította a napot:amennyit délelőtt szokott aludni azt délután aludta és fordítva, most alszik de ilyenkor nem szokott, ha fent volt egy ideig ari volt aztán átment hárpiába amit sose szokott, enni sem úgy evett egyszóval átfordult a ma a világ a feje tetejére
2009. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja 12 hetes
2009. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sírosak vagyunk ma:( pedig nem síros,csak nyüszög ha kell neki valami,vagy fáj valami,ma meg sokat sírt.most meg alszik mint a bunda már 2 órája.6 hós,és a foga is jön,de biztos ez az idő sem okés neki.
2009. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is nyűgős ma.6 hónapos és állandóan csak sír és sehol nem jó neki.Most már 4szerre altattam vissza.

Foga is hol jön hol nem.Pedig már a két alsó foga kint van.Én se tudtam még pihenni ma. :)

2009. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem langsam ma... :-)

A lányom is belaudt volna 17 körül, de nem hagytam:-)

Amgy nem igazán nyűgösebb, bár 2X elesett, ami nem szokása...

1 éves

A férjem meg 32:-)

2009. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!