Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az összes baba hisztis ma?

Az összes baba hisztis ma?

Figyelt kérdés
Az enyém iszonyú háklis,pedig alapjában véve egy angyalka,tényleg jó baba.Szerintem ma még csak nem is mosolygott...:-(Ennyire megérzik a frontot?A Tiétek hogy bírja?
2009. jún. 20. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Ma már a harmadik operát adja elő. :-) Majdcsak elmúlik ez a hülye front.
2009. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olyan nyafi nyafi de ő is alapjáraton jó baba, alszik most de teljesen felborította a napirendet,12 hetes
2009. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam,meg ma annyit alszik,pedig nem szokott.Amikor meg ébren van,egyfolytában foglalkozni kell vele (ami persze nem esik nehezemre).De van olyan nap,hogy nekem se mosolyog,csak hisztizik.Sajna még jövő hétre is esős időt mondanak...kitartást! :-)

2009. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is minta gyerek de ma nem nevetös és nem is dumál ugy, éjszaka meg ordítva hisztizett pedig soha nem ébred föl. Igaz én is csak szundikáztam egész éjszaka nem volt mély alvásom .
2009. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16:30-as vagyok, mi 11 hetesek vagyunk
2009. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 hetes, tündéri kislány, de ma elég nyügi. Ha tesóm nem lenne itt, nem is tudtunk volna ebédelni. Szerencsére kitartóan vígasztalta, így tudtam főzni (bolognai spagetti + sajtleves, ami amúgy fél óra alatt elkészülne, ma így is 2 órába telt, mert azért én is próbáltam vigasztalni, meg szopizott is közben)
2009. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az enyém nem hisztis,inkább rengeteget alszik,ma már harmadjára.

8hós baba anyukája

2009. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt ilyen. Ja, és szemernyit nem aludt tegnap! Ma már jobb a helyzet :))

7,5 hónapos kisfiú mamája

2009. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém hiszti-alvás-hiszti-alvás.

5hós.

2009. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!