Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyet venni egy 1,5...

Érdemes ilyet venni egy 1,5 évesnek? Puky Wutsch.

2012. ápr. 17. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kis járgány. 1,5 évesen még nem biztos, hogy használni fogja, de később biztosan.
2012. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, itt minden második gyereknek ilyen van. Kicsiknél is láttam, de nagyobbaknál jellemzőbb (2-3 év). Nyáron lesz másfél éves a fiam, ilyet fog kapni, max. "belenő", ha még nem tud menni vele. Egyébként a játszótéren mindig ezeket szúrja ki.
2012. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztosan tudná már használni, de csak rövid ideig.

Pár hónap múlva már igényelni fogja a száguldást motorral, ezzel a bicikli szerűvel pedig nem fog tudni gyorsabban menni, mert a kerekeibe beleakad majd a lába és másképp is megy mint egy sima műanyag motor. Ráadásul baleset veszélyes is emiatt.

Biztos nagyon drága, ezért én nem venném meg, igaz, mostanában nagyon elcsodálkoztam, hogy mi mindenre van anyukáknak pénzük.

Most nem erre gondolok, hanem pl. 500 ezerért babakocsi, 36 ezerért tricikli.....

Ha ez is ebbe az árkategóriába esik, akkor 100%, hogy kihagynám!

2012. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Műanyag motort nem szeretnék, nem tartom biztonságosnak.


Kedves második válaszoló: szerinted meddig tudja ezt használni a baba? Elég magas, 1,5 évesen 82 cm.

2012. ápr. 17. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 1-3 éves korig írja, és 80 centitől.

Második vagyok.

2012. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia 1,5 eves mär tökeletesen tudja hasznälni, szerintem biztonsägosabb mint a müanyag motor. Mi mär hasznältuk es a länyom jol tud vele menni. Viszont mi a motort välasztottuk megis, ezt a häromkerekü fajtät mert lätom hogy ez fejleszti neki az egyensuly erzeket is.
2012. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!