Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpép tejes étkezésnek számít?

A tejpép tejes étkezésnek számít?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, lehet keverni gyümölccsel is, én úgy adom a babámnak.
2009. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is egynek adom!
2009. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tej alapú étkezésnek számít.
2009. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eddig a babkám 1x kapott tápot egy nap, annyi kiegészítést muszáj volt adni. De nem szereti. Mindig összeugrik a gyomrom, hogy most vajon hogy fogja/nem fogja megenni. Ezt az egyszeri tápozást kiválthatom a tejpéppel? Mert azt meg úgy kellett lapátolnom a szájába!
2009. jún. 19. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, nyugodtan.
2009. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,de megprobalhatod,hogy a tapszerebe egy kis gyumilevet teszel.Igy lehet,hogy megeszi.
2009. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád?Az én babámmal is voltak gondok, 8 hónapos korában nem akarta enni a tápszert, volt, hogy egy hétig nem evett tápszert, és helyette tejpépet adtam neki, de kiderült, a fogzás miatt nem kellett neki akkor, mert éán nem adtam fel, minden nap megkínáltam és egy hét múlva elfogadta, és azóta is megszik napi 480 ml tápszert reggel és este, és most lesz 16 hónapos.Egyébként próbálkozz banános vagy valamilyen jobb ízű tápszerrel, én mindent kipróbáltam, most minden ízűt megeszik,a simát is.
2009. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 és fél hónapos. A tápszerrel kb 2 hónapos kora óta vannak gondok. Próbáltam már gyümölcslével is, ami alig jött ki a cumin, de azzal sem evett többet. Egyenlőre az orvos írja fel, mindenfélével még nem próbálkozom, de ha a tejpép bejön neki, akkor egyenlőre jó, majd talán később, ha esetleg a szoptatás is döcögősebb lesz, majd próbálunk mást. Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. jún. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!