Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kevés babakocsin látok...

Nagyon kevés babakocsin látok napernyőt. Hogy lehet ez? Pedig nagyon fontos a nap elleni védelem!

Figyelt kérdés
Mi az első pillanattól használjuk, persze be is van kenve 50-es naptejjel a babám, de emellett még ugyan olyan fontos hogy ne süsse a nap, főleg mikor ilyen erős az UV-sugárzás! Arról nem is beszélve hogy zavarná is szegényt ha a szemébe süt. Úgy tudom 3 éves korig lehetőleg kerülni kell az erős napfényt. Főleg az a furcsa, mikor a legdrágább babakocsikon sem látok ernyőt, vagy arra már nem futja???
2009. jún. 19. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen jobban rájuk hajtom a tetőt. Egyik gyereknek se volt, nem éreztem szükségét. Átforgathatóak az ülések a nap járásától függően.
2009. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
a múltkor déli napban toltak egy 7 hónapos kicsit, onnan tudom hány hónapos mert ismerem a nagymamáját, és végig szemből tolta a nappal, és szegényke csak hunyorgott, olyan felelőtlen emberek vannak és figyelmetlenek
2009. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs napernyőnk, mindig felhúzom a tetejét, ha süti a nap, és mindig árnyékos oldalon megyek, amúgy meg a napernyő is ugyanúgy átengedi a káros sugarakat, pont ezzel a foglalkoztak a múltkor a tv-ben. Én mindig bekenem, és nem viszem 11 és 3 között ki, ha nagyon tűz a nap.
2009. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

"vagy arra már nem futja???" Biztos futná, csak a rohadt gazdagok direkt meg akarják sütni a gyereküket...

ezt akartad hallani? vagy csak egy kis vállveregetést, hogy milyen felelősségteljes szülő vagy? Az vagy. Mit érdekel téged a többi ember, főleg annyira, hogy itt háborogsz?

2009. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még annyit, hogy én egy kisvárosban lakom és mindenki úgy néz az egyéves babámra aki napszemüvegben feszít, mitha valami csodagyerek lennne,szóval nehogy anapernyőt de a napszemüveget sem ismerik egyesek, betzzeg az anyuka felveszi a dizájnos nagy fekete napszemüvegét, de a gyerek, hogy hunyorog, az nem tűnik fel!
2009. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs napernyőm, de mindig úgy állítom be a fejrészt hogy nyaktól felfelé ne süsse a nap. A lábát vékony pléddel takarom be. Igyekszem árnyékos oldalon menni, de ha nem sikerül akkor a kocsi tetejére egyből rádobok egy textilpelenkát addig amig a nap éri. Erre nagyon odafigyelek.
2009. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Az én gyerekem nem viseli a napernyőt, eltolja maga elöl. Kidobott pénz volt, pedik nem vagyunk gazdagok.
2009. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy drága napernyőt, de az első szél levitte egyből, csak pénzkidobás volt az egész, haasználom a napfénytetőt és napszemüveget, meg naptejet 50 faktorosat,ennél több nem kell amúgy a napernyő sem szűri meg százszázalékosan a káros sugarakat, inkább naptejjel kenem be ez jobban véd.Meg persze a babakocsim tolókarját át lehet fordítani, és nem süti ki az arcát a nap.jah még annyit, hogy 50+os Uw szűrős sapkát is vettem a Brendonban , és nem viszem 10-14 óra között tűző napra, mert nagyon érzékeny fehér bőrű az én kisbabám, ha ez sem elég akkor nem tudom, hogyennél többet tehet e egy szűlő a gyermeke bőrének védelméért.Amúgy nem használjuk a napernyőt.Semmi értelme sajnos.
2009. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsika 10-16 óra között nem viszem napra a babóm, elírtam.
2009. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk drága babakocsink van, de napernyőnk nincs, és még egyszer sem égett le a babám a napon! Ugyanis nem viszem ki a napra! Ha mégis kimegyünk akkor pedig bekenem, letakaprom pelenkával, és nem tolom a tűző napon! Nem értem, hogy most akkor a drága babakocsiban fekvő babát sajnálod, hogy megég, vagy azt, hogy Neked nincs drága babakocsid?

No, mind1, sok boldogságot!

2009. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!