Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsi kérdés?!...

Sport babakocsi kérdés?! Naptól való védelem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom 7 hónapos lesz mindjárt, és szeretnék neki venni egy sport babakocsit, mert a régivel elég nehéz már a közlekedés.

Kis is néztem magamnak egy nem túl drága kocsit, viszont azon gondolkoztam, hogy a sport babakocsiknak nem átfordítható a karjuk, és így hogyan tudom megvédeni őt a naptól?

Hiszen nem tudok mindig napnak háttal menni :-)

Szerintetek elég ha bekenem majd naptejjel, most hogy már azért fog pirítani a nap? (Persze nem a legnagyobb hőségbe fogom kivinni)

Vagy ti ezt hogy oldjátok meg?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2011. ápr. 3. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A megoldás: napernyő :) ,én is most készülök venni.
2011. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megkérdezhetem azt hol lehet venni, és hogyan lehet felhelyezni?

2011. ápr. 3. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden bababoltban van.De én aukció oldalakon nézem,mert ott olcsóbb.(még az új is)A vázra lehet csatlakoztatni.Egy jó tanács,amit nekem is mondtak,hogy olyat kell nézni,aminek a szárán is van mozgatási lehetőség,mert úgy többfelé tudod irányítani.Bár ahogy nézem,az újabbak szinte mind ilyen.

[link]


[link]

2011. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk: [link]

Árnyékot tart csak egy kicsit macerás a felrakása.

2011. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek a választ! Nagy segítség volt!
2011. ápr. 3. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:

Még annyi kérdésem lenne ezzel a naptetővel kapcsolatban, hogy ezt is hátra lehet hajtani a kupolával együtt, vagy menetközbe le-fel kell tenni ha szükség van rá?


A napernyőhöz meg az lenne a kérdésem, hogy nem piszkálják a babák? Hogy ők nem tudják "elállítani" elfordítani?

2011. ápr. 3. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Napernyő:nem tudom,mi is idén használjuk először.De nekünk van egy szélforgó a babakocsira téve,kb 2 napig volt érdekes...(még jó,hogy azért tettem oda,hogy ne unatkozzon)minden csoda 3 napig tart :)
2011. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem lehet hátra hajtani,de azért megoldható hogy a gyereket kilehessen venni.
2011. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi használtuk tavaly a napernyőt, nem nyúlt hozzá a fiam. most már 1,5 éves, tuti piszkálni fogja de nem olyan könnyű azt átfordítani :)
2011. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!