Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babának a zabpelyhet...

9 hós babának a zabpelyhet hogyan kell elkésziteni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy kicsit áztassam vizben, vagy esetleg főzzem meg valamennyire, vagy elég, ha csak belekeverem a joghurtba és utána már adhatom is? már több variációt is olvastam itt és nem tudom, hogy akkor most hogyan is. nem nagyon hajlandó a darabos ételeket még megenni. Jah, és milyen arányban adhatom, ha valamilyen gyümölcsöt kap, joghurttal?
2012. ápr. 16. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kétféleképpen adom. Vagy kétszer annyi vízben/anyatejben/gyümölcslében főzöm meg, vagy belekeverem az előre beáztatottat a gyümölcspürébe (tejérzékeny a babám, így joghurtot nem kap, de amúgy abba is úgy keverném, hogy vagy előtte, vagy abban benne hagyom ázni előtte egy kb fél órát)
2012. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én leforrázom 2-3xos vízzel, főzöm, hagyom állni 5-5 percekre. aztán botmixerrel pürésítem.


reszelt almával, fahéjjal, banánnal, vagy más gyümölcsel szoktam keverni.

2012. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!