Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Térdvédő mászó babáknak?

Térdvédő mászó babáknak?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom és aktív mászó, ilyen melegben nem szívesen adok rá hosszú nadrágot. Van valami ötlet, hogy mit lehetne a térdére rakni ami nem jön le?
2009. jún. 19. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
az én lányom meg sem áll egész nap, reggeltől estig csak mászik és mászik, de én még soha nem adtam rá térdvédőt, szerintem felesleges.
2009. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:-)) mi tele vagyunk kék-zöld foltokkal már most is, azért gondoltam rá valamit, meg a játszótéren sem marad meg már a babakocsiba.
2009. jún. 19. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: hát igen, foltjaink azok nekünk is vannak bőven, főleg hogy a házban mindenhol járólap és parketta van, és sajnos kint az udvaron sincs fű. de szerintem egy két folt belefér, az én lányomon pl már az is meglátszik ha felemelem a hónaljánál fogva, még másnap is piros.
2009. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem adtam soha semmit a lányomra. Ha nem fáj neki, másszon, ha fáj, ne másszon:-)
2009. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott ráadni valamit. Most lesz 3 éves a fiam, ugyanolyan sok kék foltja van, mint kicsinek! Engedni kell mászni, nem lesz semmi baja, néhány sérülés még nem a világ!
2009. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm most mondta, hogy levágott a régi harisnyájából egy darabot és azt húzta az udvaron a térdére.:-)) nem rossz ötlet
2009. jún. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!