Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5-2éves gyerek kibírna...

1.5-2éves gyerek kibírna 20óra utazást repülőn?

Figyelt kérdés
Jövőre mennénk Amerikába ,de nem tudom kibírná e a gyerek.Olyan napirendje van most,hogy alszik,játszik,eszik...és így tovább.És nem tudom a játszási időben ,hogy viselné magát,mert ott nem tud így lenni...?hogy lehet ezt megoldani..most 11hónapos akkor olyan 2év körüli lenne..Vannak tapasztalatok??
2009. jún. 19. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
ki birná de, még minket is megvisel amerikába az ut!Szerintem a természetétöl is fog fügni, ha nyugodt nem síros baba nem sok gond lenne vele.
2009. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nehéz lenne neki....Hát majd meglátjátok.Hiszti biztosan lessz.Na meg megfogja öt viselni.
2009. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a gond,hogy ő ilyen pakolós,jövök megyek,nem ülök meg egy helyben egy kicsit se...ettől félek..de majd eldől egy év0

,sok idő,hátha akkor már megérti.

2009. jún. 19. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Kibirják, de megviseli őket a hosszú út, és utánna még ott van az időeltolódás is, ami meg teljesen összezavarja a napirendjüket pár napra.
2009. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányom 16,5 hónapos.Mink holnap repülünk haza látogatßoba,1,5 órás az út,de én ettöl is tartok.A lányom sem ül meg egy pillanatra sem nyugodtan,.Egész nap szalad.Kivéve azt az 1 órát amíg alszik....

20 óra az nagyon sok lessz de addígra nagyobb lessz,és valószínü eljátszik mad ülve is.

2009. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1.5órát ki fog bírni hiddel.Mi a nagyikhoz 2.5-3órát utazunk..többnyire végig alussza az utat a kocsiban a zötykölődés elringatja.Ha nem akkor néha kiveszem,hogy nyújtózzon ha nagyon nyafi..de amúgy el tudok játszani vele hátul az ülésen...De 20óra tényleg nagyon sok..majd egy nap...
2009. jún. 19. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de hol lenne már Amerikába 20 órás a repülőút? Kanadában voltam, odafelé 11, hazafelé 9,5 óra volt. Az unokahugom épp ma délután fél háromra ér Pestre Torontóból Amszterdami átszállással 12 órát utazik. Bocsi, hogy közbegagyogok, de szerintem az Államokba sem repül 20 órát az ember vagy mondjuk a nyugati partra igen? Tényleg nem szeretnék okoskodni, csak kérdem...
2009. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a férjem nézte,hogy San Diegóba, ahova mennünk kell 19.5órás az út.min.1,max2átszállással.csak azért tettem fel a kérdést..de a gyerekek esetében a 11óra is marha sok-perszE a 20 az még több,nem tudom nekem a barátnőm is azt mondta,hogy egy napig utazott oda és nagyon KEMÉNY VOLT...
2009. jún. 20. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:

11.59-es vagyok, köszi, hogy válaszoltál. Teljesen igazad van, ilyen kicsi gyerekenek 2 óra is sok. Tudod, én amikor Kanadában voltam, nem is a repüéőutat szívtam meg, hanem egy hétig nem tértem magamhoz a 6 órás időeltolódás miatt, talán még ezt is vedd majd a figyelmedbe, ha döntesz. Minden jót Nektek!

(az unokahugom tegnap szerencsésen megérkezett)

2009. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!