Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 8 es fel honapos...

Mit adjak 8 es fel honapos babamnak reggelire meg vacsira?

Figyelt kérdés
Tejem nincs, tapszert nem fogadja, es nem is eroltetnem, ellnben este meg reggel szopi mint. Akkor most mit adjak helyette?
2009. jún. 19. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a babám 5 hónapos kora óta nem eszi meg a tápszert. Én tejpépet adok neki reggel, este. Azóta nem is eszik cumisüvegből. Most 9 hónapos a kisfiam. Milupa Vaniliás tejpépel kezdtük, de most már áttértünk a DM be kapható BabyLove banános tejpépre. 2 hónapig adtam neki a jó éjszakát tejpépet abból is a banánosat, mert a gyümölcsösnek fürészpor ize volt. 1 hete (most le fognak hurrogni, lehet hogy Te is) de én tejbegrizt adok neki vacsira. 150 ml tej, 100 ml víz, 1 kanál cukor és 2 kanál gríz.
2009. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 10hónapos korában kezdtem el adni a tehéntejet/tejbegrizt fele-fele/arányban.Addig szopizott de a tej már nem laktatta inkább viz helyett cicizett.
2009. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es a tejpepnek ugyanaz a taperteke mint a tapszernek? Akkor meg lenne oldva a dolog...
2009. jún. 19. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tejpépet vagy a grízpépet. Olyasmi mint a tápszer csak sűrűbb, laktatóbb és fincsibb:))
2009. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!