Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 6,5 honapos babátokn...

Mit adtok 6,5 honapos babátoknak tízóraira és uzsonnára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Anyatejet. :) Bocs, tudom, hogy nem ilyen választ vártál. :)

Attól is függ, hogy úgy általában mit eszik, anyatejes vagy tápos... Én dél körül szoktam neki gyümölcsöt adni, de csak 1-2 kanálkával eszik belőle.

2009. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nikcsi ***** válasza:
100%
A fiam tizoraira gyumolcsot eszik, uzsonnara valtozo, tejpep, vagy szinten gyumolcs+tejpep, ha fogzik akkor tapszer.
2009. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En kisfiam is 6 es fel honapos. O is cicizik meg. Tizorai korul szoktunk kostolgatni. Ilyenkor babamuzlit eszik gyumolccsel, vagy csak gyumolcs, esetleg fozelek, de szereti a fozeleket gyumolccsel is. Szepen eszeget, mindent megeszik, de meg nem valtottuk ki az etkezest. Attol is fugg, h te mikor kezdted el a hozzataplalast.
2009. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tápszeresek vagyunk és már kóstolgatjuk a bébiételt,ezért érdekelne mi legyen a tízórai,gyümi vagy tápszer!
2009. jún. 18. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Enyém is 6,5 hónapos pontosan. És tápszeres. Tízóraira kb. 150 mg gyümölcspépet kap, és uzsonnára tejpépet. Nálunk így néz ki a napi étrend:


Reggeli 8 körül: 120 ml táp,

tízórai 10 körül: 150 mg gyümölcspép,

12 körül 120 ml táp,

ebéd 15 körül van, az 190 mg főzelék,

18 körül egy kis tejpép,

20 körül elalváshoz 120 ml táp

2009. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én tízóraira tejpépet, uzsonnára gyümölcsöt adok neki kekszel.
2009. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!