Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért is viselkedik igy a kis...

Miért is viselkedik igy a kis 11 hetesem?

Figyelt kérdés
A változás a hétvégén kezdődött: eddig napi 5x evő éjjel alvó babám a hétvégén úgy evett 6x, mintha hetek óta nem adtam volna neki (szopizik). A melleim jól be is durrantak, hogy legyen több tej, ebből arra gondoltam, hogy ok, megint nő. Utána szépen vissza is állt az 5x-i evésre, de pillanatok alatt lerabolja a cicimet, még fáj is, holott eddig sosem fájt! Erre ma, ugyanigy indult a nap, erős szopi, de a megszokott időkben, viszont délután az 5 óra helyett 4-kor már üvöltött, erre megetettem egy mellből, ahogy szoktam, utána tovább üvöltött, gondoltam, a hasa, de nem, 5-re rájöttem, hogy még mindig éhes, erre folytattam abból a mellből, azt kiszopizta koppig, majd üvöltött, erre odaadtam a másik mellemet is, és abból végre jóllakott. Majd kis szünet, üvöltött, a hasát nem hagyta maszirozni, kedvenc pózában is üvöltött, erre leraktam az autós hordozóba, itt sirdogált normál pár percet majd elaludt, mint a tej. Most meg persze megint evett az esti fürdés után, és egy pillanat aladt elaludt, bár amúgy is jó alvó!! Szerintetek ez most mi? Nő? Kevesebb a tejem? Front?
2009. jún. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a probléma.Én sem tudom mitévő legyek.
2009. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem csak ez a hülye össze-vissza idő!Jönnek mennek a frontok.Még egy felnőttet is megvisel.Az én lányom is ki van akadva tőle.Hol egész nap a cicimen lóg és alig akar aludni, meg nyüglődik( mint ma).Hol, meg alszik-eszik mint egy kisangyal.Adj neki cicit amikor kéri az megnyugtatja.
2009. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen, és 3 hónapos kor körül, tehát nálatok most, van egy növekedési kiugrás. Valószínű a frontok mellett, ez is közrejátszik. Ilyenkor sokkal többet esznek, mint a megszokott. Pár nap és visszaáll a rend. Kitartás!

3 hós Kisfiú Anyukája

2009. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!! Azóta kicsit visszaállt, 1 hét alatt hizott kb 25 dekát...
2009. jún. 22. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!