Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok ilyet?

Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
A Pampers pelusban mindíg hamar "büdi " lesz a lányom. Mindenféle pelust kipróbálunk, akciósan veszem. Eddig egyik pelenkánál sem tapasztaltam ezt. Csere után kis idővel már érzem, hogy pisi szaga van. Pedig örültem, hogy milyen jó kis vékony így nyárra! (Nem tömény a pisi, iszik eleget.)
2009. jún. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A Pampers-nél én is ezt tapasztaltam a lányomnál,nem szerettem,most a fiamnál is kipróbáltam azért,de ua.A Huggiest használom,az nagyon jó és az sem olyan vastag.
2009. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a rossmanos pelusnál tapasztalom ezt!Mikor reggel bemegyek a kislányomhoz elég pisi szag van,jó mondjuk tele is rakja éjjel:):) de ez van nappal is csak akkor nem üti meg ennyire az orrom!
2009. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ezzel mi is így vagyunk! Az én kisfiam 5 hós és barátoktól kaptunk babalátogatáskor Pampers pelust! Alig várom hogy elfogyjon! Egyrészt a kaki simán kifolyik belőle (a háta közepe is olyan), másrészt meg tényleg rögtön pisi szaga van, nem győzöm cserélni! :( Én sokkal többet vártam ettől a pelustól!

2009. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Penny-ben kapható pelust. Az tényleg nagyon jó, és olcsó is. A Pampers felejtős... :S
2009. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vékony anyagú (+ büdösödést még nem tapasztaltam) a Müller drogéria saját gyártmányú pelusa.

Most fogyasztottuk el az első csomagot belőle, és nagyon meg vagyok elégedve vele, ha legközelebb akciós lesz, tutira betankolok.

2009. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártunk mi is. Vettem egy nagy zacskó pamperst, mert akciós volt, és el is ajándékoztam pár nap múlva. Olyan büdös lett benne a pisi, hogy majdnem elájultam, de nem órák múlva, hanem kb 20 perccel pelenkázás után!

Az a fura, hogy a 2-es méretnél ezt nem tapasztaltam, csak ennél a 4-esnél.

Nekünk a Pampers popótörlő sem jó, attól kiütéses lesz a babám.

A DM-es pelustól is kiütéses lesz és abban is bebüdösödik a pisije.

Próbáltam a többit is, huggies, tesco, stb, nem voltak jók azok sem.

Csak a Libero jó a babámra, csak az olyan vastag, úgy sajnálom :(

2009. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!