Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utazo agyat vettem a...

Ha utazo agyat vettem a babanak akkor a felso szint nem bir el kokuszmatracot? Vagy barmilyen mas vastagabb matracot?

Figyelt kérdés
Akartam venni kulon matracot bele,mert ugye az eredeti csak egy vekonyabb betet,az elado holgy viszont azt mondta hogy biztos nem birna el.
2009. jún. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem se bírná el, másrészt nem is utazóágyba való.

Szerintem elég az ami van hozzá.

2009. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azert szerettem volna venni bele valamit,mert az eredeti olyan hogy harom reszre ossze lehet hajtani,nehogy rontsa majd a pici hatat.
2009. jún. 18. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy plédet hajtottam bele, bár amiatt, merthogy keménynek találtam. Nem tudom milyen nehéz egy kókuszmatrac, de szerintem el kéne, hogy bírja.
2009. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. tudom milyen, nekünk is olyan van, szerintem nem vészes annyira. mondjuk nincs is benne túl sokat a baba.
2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pici korában az utazóágyban altattam napközben a nappaliban, és mindig beletettem a kókuszmatracot. semmi baja nem lett tőle, az utazóágy egyébként ABC design. Nyugodtan tedd bele!
2009. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyósomnál sima snassz neve nincs utazóágy van amibe tett kókuszmatracot és jól bírja!Semmi gond vele!
2009. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!