Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem megy a lányom...

Miért nem megy a lányom cipőben, szandiban?

Figyelt kérdés

Zokniban szépen lépeget,de amikor mennénk valahová,és adok rá cipőt ,szandit,nem megy benne,leül,sokszor sír is hogy vegyük le,mert látszik hogy zavarja a lábán.De aztán végülis maradhat,de akkor sem megy benne.

Idő kell neki?

A cipő tuti jó,nem szorít,nem nagy.


2009. jún. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

2 éves kislány anyukájaként az jutott eszembe, hogy ha a cipő tuti-tuti jó, akkor lehet, hogy valami van a lába formájával, amitől nem jó neki a cipő által meghatározott forma. Én elsőként egy gyógytornászt céloznék meg, hogy nézze meg a baba tartását. Az nagyon biztató, hogy mezítláb szeret járni (én amikor csak tehetem, mezítláb hagyom a lányomat).



Mennyi idős a baba?

2009. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11 hónapos,nemrégóta megy,egyszerre 8-10 lépést.Végülis nem teljesen jár még,csak fura hogy cipőben miért nem akar,ha egyszer anélkül megy neki.
2009. jún. 18. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó! Azt hittem, nagyobb babáról van szó.


Hogy tanult meg járni? Vezetted?

2009. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vezettem,magától,kapaszkodva sokáig lépegetett a szekrény,ágy mellett,aztán most nemrég meg elindult egyedül,ezt a pár lépést úgy teszi,néha nyújtja a kezét akkor van hogy fogom neki,kicsit úgy megy,de csak mióta tud menni.
2009. jún. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!