Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart az esti...

Mennyi ideig tart az esti fürdetés?

Figyelt kérdés

Nálatok hogyan zajlik?

Azért merült fel a kérdés,mert mi mindig "gyanúsan " hamar végzünk,az egész 2-3 perc.

Apukája tartja és pedig locsolgatom és tiszítom,hajat mosunk (mert nagyon hosszú a hajacskája) és kész is.

Igaz,ő még kicsi,5 és fél hónaposan még csak nagyokat csapkod a lábikóival,de mégis....


2009. jún. 18. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk kb 10-15 perc (ha nagyon pancsolós kedvében van, akkor hagyjuk még kicsit játszani).

11 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
nálunk is kb 10 perc
2009. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 6 hós, de nálunk már kb. 2,5 hónapja Apával fürdik a nagy kádba, így ők ott elvannak úgy 10 percig kb.
2009. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idős korában nálunk is ennyi volt kb ,mert még nem nagyon játszott a játékokkal a kádban. így hát megmosdattam, és vettem is ki. most már 10 hós, már imád fürdeni, így már hosszabbra nyúlnak a fürdések. kb 15 percig hagyom játszani.
2009. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 8hós lesz,3hónapos korától a nagykádba fürdik,ha velem fürdik akkor van,hogy fél órát is elpancsizunk,ha egyedül van 20percet simán,nagyon szereti a vízet :)kiskorától kezdve sokáig pancsizik :)
2009. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
kislányom 14 hónapos, és 15-20 percet pancsizik. a ti korotokba kb 5 percet tartott :)
2009. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 4hósok vagyunk. Heti 5alkalommal egyedül fürdettem,fürdetem mert apa dolgozik. Este 7kor van fürdésidő a kezdetektől. Eleinte 5perc alatt megvoltunk,de most 15-20perc. Beleteszem a kiskádba,megmosom a haját,leöblítem,megmosom az arcát majd a kezeit,hónaljnál egy kis csiki is belefér,jön a pocak,lábak,nuni. Megfordulunk,amit nagyon szeret,megmosom a hátát,megint a lábikó jön,majd pedig a popója. Hason nagyon szeret lenni a vízben,jár keze-lába. Így "pancsikol" egy darabig és már el is ment az idő. Mikor mosdatom,mindíg beszélek hozzá,mondom hogy mit mosok és hogy ezután mi fog következni. Nagy szemekkel néz és nagyokat vigyorog. Apa gyorsabban végez.... Ha törölgetem,akkor is szoktam mondani hogy mit törölök és miért :))
2009. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a 2-3 perc tényleg kevésnek tűnik

mi pár hete, vagyis 5,5 hónapos korától fürösztjük a nagy kádban, és sokkal jobban élvezi, mint a kicsiben

abban már nem fért el, és csak rugdosta a szélét, és koppant mindig a fejecskéje

nagyon élvezi a nagy kádban való fürdést, hason van játszik a játékokkal és csak úgy elröppen a 15-20 perc

ebben már apa segítsége sem kell, hiszen nem kell tartani, kicsi vizet engedünk bele, ha hanyatt van akkor sem ér bele a fülecskéje

mi még nem tudunk ülni

szerintem érdemes lenne kipróbálnotok :)

2009. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is csak pár perc. Annyira nem élvezi a babám, akkor mit erőltessük neki. Nem sír közben, inkább csendben tűri.

Apukája fogja, én gyorsan leöblítem, lemosom és kész is, megyünk öltözni, vacsorázni.

Az a lényeg, hogy tiszta legyen, nem? Majd ha már úgy látom, hogy élvezi, akkor tovább fürdünk, addig minek. Most 6 hónapos amúgy.

Üdv

2009. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hónapos, 7 órakor kezdünk. Én levetkőztetem, olajjal átmasszírozom (babamasszázs), közben apa hozza a vizet. Pancsi-pancsi, apa fürdeti, majd kijön, törölközés, testápolózás, öltözés, D vitamin, majd 7:10, max 7:15 körül már ülünk a fotelban, és cicizünk. Szeret fürdeni, de ő még nem locsál, gondolom, ha ülni is fog tudni, majd hosszabb lesz.
2009. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!