Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kaposztat hogyan keszithetne...

A kaposztat hogyan keszithetnem el fozelek kent, ebedre a 8 es fel hos kislanyomnak? Mit tegyek bele, hozza, es hogyan kell megfozni? Le irna valaki nekem?

Figyelt kérdés
nem hasfajos,egy hos koraig volt de csak enyhen es gondoltam ki probalnam a kaposztat is mar neki,koszonom a segitseget!!
2009. jún. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Káposztát legjobb tudásom szerint ilyenkor még nem nagyon lehet adni. Majd csak akkor, amikor már a ti kajátokat eszi rendesen.
2009. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A káposzta ennyi idősen még nem ajánlott...

És a többi K betűs zöldség sem, mert puffaszt, nehezen emészthető, és van más zöldség, amit egy ennyi idős baba ehet.

2009. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm mondta,amikor 8 hós volt a fiam,hogy már nyugodtan mehetnek a K betűs dolgok,főleg,ha nem volt hasfájós a baba.Attól függetlenül én sem tudom,hogy készitsem el,bár egy light-os paradicsomos káposzta nem lehet rossz,lehet,hogy kipróbálom...
2009. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen mindenkinek a valaszokat,ma adtam neki abbol a kaposzta levesbol amit magunknak csinaltam termeszetesen enyhe fuszerezessel,es megvallom oszinten hogy rangadta az abroszt a tanyer utan hogy adjak meg neki de persze azelott adtam neki tejpepet az meg nem nagyon kellett neki :)) . minden jot mindenkinek !!!
2009. jún. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!