Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg babád szívósz...

Mikor tanult meg babád szívószállal inni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 2ésfél éves, mostmár ügyesen iszik szívószállal. Én nem tanítottam, egy fél éve még nem jött rá, hogy kell. Akkor egy ideig nem vettem neki szívószálas üdítőt és most egy pár hete vettem ,egyből ügyesen szívta.
2012. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél évesen tanulta meg a fiam teljesen magától.
2012. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, a fiam elég korán, úgy 16 hónaposan.
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg még sosem adtam neki, pedig már 2 éves. :D

Mindig elfelejtem... Örülök, hogy vizet iszik, mert másfél éves koráig csak őszilevezett.

Dobozos vizet meg még nem láttam. :)

De ideje lenne már kipróbálni!

2012. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hónaposan. Lényegében a szoptatás melletti első, elfogyasztott itala dobozos rizstej volt, pár korty, kb 3. alkalommal sikerült belőle innia. Azóta is nagyon szeret szívószálazni, akár pohárból is :)
2012. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposan. Kb 5 percig próbálkozott, először fújta. :) Aztán ráérzett, hogyan is kell csinálni. Azóta is szívesen iszik szívószállal.
2012. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hónapos tanult meg inni. és 2 naponta iszogat azzal, ha itthon vagyunk. hamar ráérzett a dologra. Ja és nagyon tetszik neki!
2012. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!