Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen esernyő babakocsit...

Milyen esernyő babakocsit vegyek 9 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés
Max 13-14000 ig szeretnék és újat,ezt néztem ki,Pikolo S-9 2007.Vélemény?
2009. jún. 17. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az esernyő kocsik között nincs nagy különbség.

Ránézésre jónak látszik:-)

2009. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sunny Love esernyő babakocsim van.Hát egyszerűen szuper.13800ft.Bordó-fekete,s.kék-közép kék és sárga-szürke színben kapható.A háttámlája 5 fokozatban dönthető 170 fokig.(a tiéd csak kicsit dönthető)Kényelmesen tud aludni is akár.A lábszárát állítható támlával lehet vízszintesbe emelni,ez még kényelmesebbé teszi .(ezt nem tudja amit belinkeltél)Kupolás teteje van kukucskálóval,hogy lásd mit csinál a gyerkőc.Nagyon könnyen mozog ,öröm vele a séta.Ha megtalálom valahol, majd belinkelem neked.
2009. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Na megtaláltam,itt meg tudod nézni.

2009. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam fő szempont volt, hogy a háttámláját majdnem teljesen le lehessen fektetni, állítható lábtartó, és levehető karfa. Ezek a szempontok szerint nálam ez a kocsi nem nyerő.

Az sem mindegy, mekkora a babád.

2009. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszi a válaszokat,igazából én is olyat szeretnék ami majd nem vizszintesig dönthető,elgondolkodok a sunny love-n:) Árban az tényleg jó.Azt könnyű összecsukni?Mert most van 1 kocsink de majdnem levágta az ujjam mikor össze akartam csukni,így lecserélem mert ez lenne a fő h tudjam kocsival is vinni....
2009. jún. 17. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet fogok venni.


vagy ilyet:

[link]

2009. jún. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Sunny Love nagyon könnyen összecsukható,én is autóba hordom.
2009. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!