Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák. Milyen babakocsit...

Anyukák. Milyen babakocsit ajánlanátok 10 kg os kislányomnak tálre!? Lábzsák kőnnyüség stb. bkv?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
sétát mi amint elindultak a lányok mindig sétáltunk két kislányomnál már működött
2009. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a PS627 jött be, bár nekem az ár is fontos szempont volt. Ajánlották nekem még a chicco ct.05-öt is.

A kedves első válaszolónak írnám, hogy nem hiszem, hogy olyan felemelő lenne cipelni a gyereket. Az én fiam 9 hónaposan volt 10 kg és (hihetetlen tudom, de) nem tudott még menni.

2009. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Chicco Ct 0.3 Ponee XS jött be nagyon, nem tudom, kapni-e még, másfél éve még volt, de manapság lehet, hogy ez már "kifutó modell"-nek számít. Az ára 25e volt akkor, 5,5 kg az önsúlya, én elég kis termetű vagyok, és nem egy izompacsi, de amíg nem volt útban a kistesó, addig símán fel-le raktam a buszra, és a metró aluljáró lépcsőit is nem egyszer megmásztam vele. Irtó praktikus, ha az embernek nincs autója (mert nem esernyőre csukható, csak lapra, csomagtartóba belefér ugyan, de sok helyet foglal), mi mindenhova ezzel mentünk. Könnyen fordul. Igaz, lábzsák nem volt hozzá, de mi épp kaptunk egyet, amit tudtunk használni...
2009. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy PS 627-et,a Graco Quattro Tour mellé.Lábzsák,és esővédő is van hozzá,nagyon klassz kis kocsi.Az ára is jó,24 ezer ft.
2009. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!