Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévényes gyógytornáról tapaszt...

Dévényes gyógytornáról tapasztalatok? Nyaki hipotónia miatt kell vinnem a 4 hós babámat.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi másfél évig jártunk tornára hypotonia miatt,nagyon jó tapasztalataink vannak. Rengeteget segitett.
2009. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

pozitív tapasztalataim vannak, de én nem hypotónia miatt hordtam oda a babát

eddig még negatívat nem hallottam róla

2009. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposan vittem el a kislányomat egy felmérésre, mert még nem kúszott, elég lustának láttam. Nyaki hipotóniát állapított meg a gyógytornász. 4 (!!) kezelés után már kúszott és elkezdett mászni is. Biztosan sokszor hallod, hogy nagyon sírnak a babák a kezelés alatt. A kislányom "csak" a nyaki résznél sír, az valóban fáj neki.Van aki egyáltalán nem sír. Babafüggő. Azt is hallhatod majd, hogy bezzeg mi is felnőttünk mindenféle kellemetlen kezelés nélkül, és egészségesek vagyunk, miért kell szegény babát kínozni? Én nem bántam meg. Örülök, hogy segíthettem ezzel a kislányomnak!!!
2009. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak pozitívak a tapasztalataim. A kisfiamnak leginkább a háta hypotón, 8 hónaposan még csak az egyik irányba fordult. Kb. 2 hónapja járunk tornára, már az első alkalom után megfordult, kettő után pedig már gurulva közlekedett. Azóta kúszunk, mint a villám :)))) és már a mászásra "edzünk". Szerintem nagyon jó és eredményes és a hypotón babáknak nem is fájdalmas.
2009. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!