Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 11 hós kisfiam még...

Baj, ha 11 hós kisfiam még 3-szor alszik napközben?

Figyelt kérdés

Általában este fél 10-től reggel fél 8-8-ig alszik, aztán délőtt még egy órát, délután pedig ebéd után szintén 1 órát és késő délután még egy órát. Persze előfordul, hogy kimarad az egyik alvás, vagy nem alszik egyszerre 1 órát csak egy felet, stb.

Amúgy aktív, ügyes gyerek, már egyedül megy, pakolgat, stb.

Nem sok ez az alvásmennyiség egy 11 hós babánál?


2009. jún. 17. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Ha vidám, érdekleüdő aaz ébrenléetek alatt, akkor szerintem nem azért alszik ennyit mert beteg lenne. De ha ez nem nyugtat meg, beszélj az orvosotokkal ;)
2009. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nekem is háromszor alszik pedig ő már egy éves.És az éjszakát átaludja.
2009. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rengeteget aludt a kisfiam ennyi idősen. semmi gond ezzel, ne aggódj!! :)
2009. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódni! Ha álmos a gyermek, akkor aludjon, mert nincs rosszabb egy kialvatlan, nyűgös gyereknél! Ha őneki így jó az alvás, neked nem okoz gondot, aludjon így! Én irigyellek, hogy ilyen jól alszik a babád!
2009. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Megnyugtattatok!

Csak van olyan ismerősöm, akinek alig alszik napközben a babája, meg itt is olvastam, hogy van akinek csak 1-szer alszik napközben a hasonló korú babája, ezért kérdeztem.

2009. jún. 17. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi az alvás igénye.Bár az én lányom aludna ennyit. Rebeka a mai napig még egy éjjelt sem aludt át,minden éjjel még 1-2x ébred.6 kor már fennt van,és délben alszik 1-1,5 órát.Este 1/2 9 kor megy aludn,ált.21 re alszik el....
2009. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt Rebeka 16 hónapos.De 11- 12 hósan is napi 1x aludt.E`jjelente pedig 3x4x ébredt.
2009. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj, minden babának más igényei vannak.

Az én kisfiam 15 hónapos.

Reggel fél9-9 körül kel. Reggeli, majd 11kor tízóraizik.

Fél 12kor alszik, 2 órát. Utána ebédel.

Fél 5-5 fele uzsonnázik, majd fél 6tól fél7-7ig alszik.

Fürdés fél 9kor, utána rögtön vacsi, majd alvás 9-fél10től.


Az elejétől fogva jókat alszik, én nem aggódok miatta. Ha álmos, fáradt, aludjon. (olyan mint az apja)

Amúgy rengeteget mozog, szalad, fut, rámol, szerel, stb... nem csoda hogy elfárad.

Az sem jó, ha nem alussza ki magát rendesen, metr akkor túlpörög. Nálunk ha a koraesti alvás kimarad, akkor vacsi után nem tud elaludni, mert annyira fel van tuningolva:)


11 hósan még az én fiam is 3szor aludt, délelőtt, délután és koraeste, plusz az éjszakát végig egyhuzamban.

2009. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!