Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Nimród név?

Hogy tetszik a Nimród név?

Figyelt kérdés
Csak ha már ennyien tesznek fel ilyen kérdéseket, kíváncsi vagyok én is a véleményekre, ugyanis ez a kisfiam neve.
2009. jún. 17. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szabad azt mondani, hogy semleges?

Nem tartozik a kedvenceim közé, de nem mondanám, hogy nem tetszik. Nincs Nimród nevű ismerősöm, így nincs kihez kötnöm. Ha a párom ragaszkodna ehhez a névhez, rábólintanék, de magamtól nem jutna eszembe.

Szokatlan név, de nem rossz.

Hogy becézitek?

2009. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Valahogy mondhatni ráállt a szánk a NIMÓ-ra.
2009. jún. 17. 13:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is, ha fiam lett volna Nimród lett volna a neve! Szerintem szép név.
2009. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik!!


Méghozzá annyira,hogy a most 7hónapos kisfiam ezt a nevet kapta! ÉS nem bántuk meg,nagyon illik hozzá!!Szerintem komoly név egy picit,de felnőtt korában nem érhet nevetséges névvel.Vagy amit gúnyolni lehet.(sajnos van ilyen név is,példát nem akarok írni,dehogy valakit megbántsak)


Mi Niminek becézzük,így már sokkal babásabb/gyerekesebb.

2010. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Az nem baj, ha nem teszik, de az gáz, ha nem is hallottál róla. Magyar történelem ismeret zéro.
2010. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!