Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos a kislányom, a...

7,5 hónapos a kislányom, a lábán még mindig ferde a körme. Más babájánál is van így?

Figyelt kérdés

Amikor megszületett, mindkét kisujján fel volt hajolva a köröm, és meg volt görbülve. Úgy voltam vele, biztos rendeződik majd.

Mióta vágom, már nem látom, hogy felkunkorodna-e, de még mindig nagyon ferde.

Volt már így valaki? "Kisimul" majd, ha nagyobb lesz?


2009. jún. 17. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hós, hasonló a helyzet csak forítva, neki nem felkunkorodik, hanem befele nő a bőr alá.
2009. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos és neki is felkunkorodik. Meg a vége olyan, mintha többrétegű lenne vagy nem tudom, hogy fejezzem ki magam, de nem olyan sima egyenletes, mint a mi körmünk.
2009. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére be nem nőtt, de ha szemből nézed (élétől), olyan, mint a hullámvasút. Problémát nem okoz, csak nem egyenes vagy lefelé kerekedő, hanem görbe. Már akkor is ilyen volt, amikor először megszámoltam az ujjacskáit. :)

Azt hittem, majd idővel rendeződik, de nem.

Vigyem emiatt orvoshoz? Ha igen, hova? Ti elvittétek?

2009. jún. 17. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem vittem, gondolom majd ha megerősödik, mert egyenlőre olyan mint a papír, elmúlik.
2009. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!