Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget vagy játszóáll...

Játszószőnyeget vagy játszóállványt vegyek a lányomnak? Melyiket tanácsolod?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk mind kettő van, a fiam még csak 3 hónapos múlt, a játszó szőnyeg játékait még nem éri el, viszont a másikat össze lehet akasztgatni, így jobban eléri. Nekem ez jobban bejön.
2009. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8 hetes. Lehet még korai venni neki? Bölcsőben van napközben, abból ugye nem lát ki. Nézelődni viszont nagyon szeret. Tegnap kötöttem fölé, egy kifújt tojást, azt is szereti nézegetni. Ezért gondoltam, hogy valamit kellene neki venni. Ezenkívül milyen játékot tanácsoltok, mit vegyek neki? Zenélős? Vagy csak sima csörgő?
2009. jún. 17. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy bármit kirakhatsz elé, mert a babónak minden új, és mindent érdeklődéssel fogad majd. Ha rendszeresen cserélgeted akkor meg pláne örülni. Gondolok olyanra amit akár te is megcsinálhatsz, papírból akár, rajzolsz rá valamit meg ilyenek! Ha valami olyat szeretnél ami zenél is azt vehetsz neki, nekünk is van.
2009. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van, de a tornáztatót használjuk mert eléri a csüngő dolgokat, s tudja lökdösni őket, s azok csörögnek.
2009. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!