Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik 4,5 hónapos...

Hogyan telik 4,5 hónapos babátok egy napja?

Figyelt kérdés

Mennyit van el egyedül(és hol)?

Mennyitvan karba?Mennyit nyűglődik?

Mennyit bír ébren két alvás között?

Mivel játszik szívesen.

Tehát mivel tudjátok őket esetleg hosszabb időre elfoglalni?


2009. jún. 17. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Kislányom max. fél órát van el egyedül pihenőszékben, vagy járókában. Elég sokat van karban, főleg este, mert estefelé mindig nyűgös. Amúgy nem nyűglődik sokat, csak ha álmos. Általában 3-4 órát bír ki nappal két alvás között. Szívesen játszik mindennel, ami zörög és csörög, vagy lehet gyűrni, tépni és rágni. A legjobban az foglalja le, ha Én foglalkozom, játszom Vele. Énekelek Neki, mondókázok, puszilgatom, beszélek Hozzá, "repülőzünk" (fejem fölé tartva), ilyesmi.
2009. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!majdnem egésznap a játszószönyegén van,kb 2-3 órát alszik napközben,nyugodt baba,nincs kézhez szoktatva,igy nem is szoktam ringatni!vannak hisztijei,de nem vészes! : )
2009. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 5 hónapos. A játszószőnyegén meg a habtapin elvan egyedül kb. 1 másfél órát. A pihenőszékében már egyre kevésbé szeret, tolja ki magát hídba, és nyűglődik. Általában csak akkor nyűgös az én kicsikém is, ha nagyon álmos. De. és du. is kb. 1 / másfél órát alszik.Sokat énekelek neki . Kézben nem nagyon cipelgetem, mert lassan 8 kg és nehéz.:-)Szerencsére nem is nagyon igényli, csak ha nyűgis napja van. A frontokat, szeleket mindig megérzi. Szia

2009. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén 4 és fél hónapos a kisfiam. Nyugodt baba. Egy ideig elvan magának, de sokszor szeret kézben lenni vagy épp igényli a társaságunkat. Huzamosabb ideig nincs el a játszószőnyegen pihenőszékben, így sokszor, kis időre (10-15 percre) van oda lerakva, mikor megunja, akkor odamegyek hozz és együtt játszunk.

Mesélek neki, énekelek, játszunk a játékaival, dögönyözöm őt, vagy ő játszik, én csak ott vagyok, zenét hallgatunk.

Nappal 3X alszik, kb. 20-30 perceket. 10 órakor, 2-3 óra felé és 5 óra környékén.

Ha igényli, akkor karba vesszük, de egyáltalán nem nyűgös baba, sőt, mindenki csak mosolygombócnak hívja.

2009. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!