Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a ciciről?

Hogyan szoktassam le a ciciről?

Figyelt kérdés

lassan 7 hónapos babám csak ciciből hajlandó inni. mivel már alig van tejem, így szinte nem jut folyadékhoz.(sebesre szívja a bimbóm és sokat sír).

szeretném ha meglenne a napi fél liter tejalapú itala. adnék neki tápszert,de nem akarja elfogadni. sajnos semmit nem iszik.arra gondoltam, ha nem adok neki cicit, talán rászokik 1-2 nap alatt a cumisüvegre. ez nem állapot, h éjjel sem bír ki 3 órát cici nélkül. próbáltam adni vizet is éjjel,de kiköpi és addig sír míg cicire nem rakom.

mit tegyek?


2009. jún. 17. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg neki cumisüvegből adni őszilevet.Én így szoktattam rá arra hogy egyáltalán megegyen vmit.
2009. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sárgabarack levet adtam neki. 40-50 ml-volt amit 1 nap alatt megivott. de másnap már nem kellett neki.
2009. jún. 17. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a csőrős pohár vált be. Kb. 1 hét alatt tanult meg belőle inni. Napközben odaadtam neki játszani. A cumisüveget a mai napig nem fogadja el. A vizet először melegíteni kellett, mert csak így volt hajlandó meginni.
2009. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
két féle csőrös pohár van,de nem kell neki.
2009. jún. 17. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!