Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos fiús anyukák!...

3 hónapos fiús anyukák! Nektek meddig lehet húzni a fütyit? Más ilyen korú kisfiúét se lehet még rendesen húzni? Az enyémnek nem igazán lehet! Ez most nagy baj? Vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor még nem kell húzgálni, ha szép íves erős sugárban kb gyufaszál vastagságú szökőkutat pisil, akkor minden rendben :)
2009. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még korai, azt mondták nem kell hozzányúlni 1éves korig. én bevallom, minden fürdetésnél megbirizgáltam egy picit neki, és lassan-lassan megmozdult. most 8 hós, és minden probléma nélkül hátrahúzható. de csak fürdésnél szabad, és amennyit enged a bőr, nagyon keveset. ha úgy reagál, hogy fáj, akkor ne erőltesd!

de rád van bízva, hogy mit teszel.

2009. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a pisiléssel semmi gondunk! de nektek is ad ki hangot a kisfiatok amikor pisil? egy picit mintha erőlködne!!! de nem mindig veszem észre,és egyáltalán nem durván csinálja,és amikor befejezte ezt a hang kiadását,mindig vigyorog!!!
2009. jún. 16. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a dokinő is, és a védőnő is azt mondta, hogy nem szabad 1 éves koráig a bőrt meghúzni rajta, mert felszakadhat, és az nagyon fájdalmas. 4,5 hósak vagyunk. Mindig alaposan meglötykölöm, de a fütyijét nem piszkálom. Szépen pisil, hang nélkül.
2009. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Én már két hónapos kora óta hátra huzom neki,mert az egyik ismerösömnek a kisfia 8 hónapos volt amikor figymaszükülete lett,ennyit arrol,hogy ne nyuljunk hozzá...
2009. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk senki nem mondta, hogy húzgálni kell, de minden fürdésnél apuci óvatosan mozgatja. Én nem szeretnék úgy járni, hogy a doki feltépi, nem lesz olyan óvatos mint mi. 3 hónapos kisfiú anyukája
2009. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónapos a kisfiam és a mi dokinénink mondta kezdettől fogva,hogy óvatosan fürdésné hzzunk rajta egyet, amedig engedi...ma már elég jól fel lehet húzni, semmi gond.
2009. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
a fiam 10éves,akkor még más volt a "divat",kb két-három hetesen finoman húzkodhattuk.Szerintem ha egy évig nincs felhúzva,az úgy benő,mint a huzat és a felvágás fájdalmasabb.
2009. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én 3 hónapos kora óta húztam neki, / fürdés után amikor felpuhult a bőr /, most 6 hónapos és a dokinő lecseszett, hogy nem szabad. Pedig nekem minden kisfiús anyka azt mondta hogy kell..
2009. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hós a fiam, szigorúan tiltotta a doki néni a húzogatást, annyit mondott, hogy majd 6 hónaposan egy picit kell majd neki.
2009. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!