Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC Design 3Tec babakocsi...

ABC Design 3Tec babakocsi sportrészével Ti meg vagytok elégedve? Nekem erőlködik benne a babám felülni, mert nem lehet teljesen ültetni.

Figyelt kérdés
A sportrész betétjét meddig tudtad használni?
2012. ápr. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi is ezt a kocsit néztük ki? Mennyire vagy vele elégedett? Mármint akkor ezt leszámítva. Tényleg nem lehet rendesen ültetni benne a babát?
2012. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az első mondatom nem kérdés, hanem kijelentés.
2012. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a régebbi típus volt, de azzal sem voltam megelégedve, olyan nehéz kocsi, alig lehet irányítani emiatt. A régebbi típusnak nem ez a kagylós ülése van, hanem egy jó széles,teljesen fektethető ülés, azt mondjuk lehetett rendesen ültetni. de egyébként nekünk is volt már olyan kocsink, amit pont ezért adtunk el...
2012. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz? Mármint a súlya gondolom, emelgetni nem nagyon akarom. Mi csak a boltban néztük, de olyan könnyen irányíthatónak tűnt.
2012. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nehéz. Próbáld meg mellette tolni a cobrát, vagy a mambát, sokkal jobb. Illetve gondolom még baba nélkül próbáltad.

De maga az abc design nagyon jó márka.

2012. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, még csak baba nélkül próbáltuk. De majd kipróbálom a másik kettőt is, nagyon tetszik ez a márka.
2012. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mikor nekem a 3tec-em volt, akkor találkoztam egy cobrás anyukával, aki bement a boltba, és kérte, addig tologassam. Hát, ég és föld. Ráadásul a tárolója is jó nagy, a 3tec ebben sem büszkélkedik. Aztán emiatt a barátnőmnek is a cobrát (ez is abc) javasoltam, de az outletben csak mamba volt akkor. Ez mint kiderült, ugyanaz,mint a cobra, csak 4 kerekű változata. Még az ülésük is cobra.

Ez nekem annyira nem tetszik küllemre, ám elég volt egyszer tolnom ahhoz, hogy félre tegyem ezt az érzésem. Iszonyatosan fordulékony, könnyű, nagyon szuper. Nekem most concord neo-m van, ami szerintem egy nagyon jó márka, szóval nem egy fapadoshoz hasonlítom.

Egyetlen hátránya a cobra/mamba párosnak, hogy nem ültethető normálisan.... Pont amit a kérdező is ír.

2012. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor elkezdem a Cobrat nézegetni, kipróbálni. A Concord Neo ára kicsit húzósabb.
2012. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem a concordot, nem normális sávban futnak az árak sajnos... :(


Még egy, ami eszembe jutott, ha végig nézed a vaterás abc design hirdetéseket, akkor látni fogod, hogy 3tec van nagyon sok eladó, míg a cobrától, mambától nem sokan válnak meg... :)

2012. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a tippet! :-)
2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!