Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsi ilyen?...

Melyik babakocsi ilyen? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék sportbabakocsit venni a 14 hónapos kisfiamnak. Vannak bizonyos elvárásaim, ezek a következők:

-lehessen fél kézzel kormányozni

-ha a gyerek elalszik, a fektetéshez elég legyen max. 2 kéz

-ne legyenek pici kerekei, mert rosszak a járdák felénk

-az ülés és a háttámla lehetőleg derékszögű legyen, szóval rendesen tudjon ülni benne a kicsi, mert a mostaniban ha be van kötve, nem tud egyenesen ülve, oda van passzírozva a háttámlához

Tudtok ilyen babakocsit? Már csomó helyen néztem, de valami sosem stimmel. Ja és ne legyen egy vagyon. Előre is nagyon köszönöm!


2012. ápr. 2. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak tippjeim :) babakocsimániám van :)


pierre cardin 637, új ára 19000, nagyon strapabíró kis járgány, volt ilyenünk.

graco quattro tour: ha használtan veszed, a kerekeire figyelj, hogy nem repedezettek-e


Nekem ami régen fontos volt, amikor a pierre-t választottuk, hogy legyen a karfáján kiesés gátló. Az a lábaközti izé... :) Így gyakorlatilag az övet nem is használtuk. Most is épp cserén gondolkodom, és vagy olyat veszek, ami ezzel rendelkezik, vagy tálcásat, mert azt meg el tudom képzelni, hogy ő szeretné nagyon.

kb milyen összegben gondolkodjak? Használt is lehet, vagy új? Imádok keresni :D

2012. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Újat szeretnék, és mondjuk 30.000-ig. Nagyon köszi hogy segítesz :)

A tálcás megoldás nekem is tetszik, de nem tudom a pindurnak tetszene-e. A lábközi izé nem fontos, úgyis bekötöm, különben elmászik :)

Nekem ez fontos, hogy rendesen üljön, ne hátradőlve. Nézegetem a városban is séte közben a kocsikat, és alig van olyan, amiben tényleg ül a gyerek.

2012. ápr. 4. 21:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és még egy fontos kimaradt: ha lehet, a kormány legyen egybeföggő, tehát nem az ahol két oldalon van két külön fogantyú, mert azt nem lehet fél kézzel irányítani. Remélem érthető voltam, és még egyszer köszi :)
2012. ápr. 4. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor körbenézek :) Valószínüleg graco lesz, szerintem jó kis márka. PL az ultima 50e autósüléssel együtt is, de körbenézek, és írok. Amit biztos nem jó, graco mosaic, nem ültethető rendesen, de egyébként is esernyőkocsi, olyat meg nem akarsz.

Na, majd jelentkezek! (most beteg a nagy, de este lesz időm, ha már alszanak :) )

2012. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg a többi termékeit is. Egy bababolt árulja, ami felszámolás alatt van, vagy megszűnik, nem tudom, a lényeg, hogy új, esetleg doboz nélküli cuccokat árulnak, majdnem fél áron. Ez mondjuk 35, de elég régóta fent van, én is szemezgettem vele :), simán le lehet alkudni 30-ra, próbálkozz :)

Még keresek :)

A mirage babakocsiját a graconak nem ajánlom, bár nem láttam, de sok rosszat olvastam róla, és rengeteg van eladó...

2012. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd megnézem ezt a linket, köszi. Tegnap pont egy graco mirage-t találtam a neten, képröl minden megfelel amit akartam, de akkor majd jobban utánajárok, hogy mennyire jó. Környékünkön sajnos egy bababoltban sem láttam ilyet.
2012. ápr. 5. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a legnagyobb baj nálunk is, hogy kb 3at tudok megnézni élőben. Írd be itt a keresőbe, hogy graco mirage, és nézd meg miket írnak róla, esetleg írj ki egy olyan kérdést, hogy akiknek van, ők hogy vannak megelégedve vele. Egyébként ránézésre nekem is tetszik. És gondolom nem is lehet túl nehéz.

Meg van egy csomó Bertoni, meg chipolino kocsi is, de egyet sem láttam még élőben, nem tudom, minőségre milyenek lehetnek, mert árra elég jók.

2012. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!