Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell-e még egy 11 hónaposnak...

Kell-e még egy 11 hónaposnak tápszer?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk táposak, de már szinte egyáltalán nem csúszik... Kell még egyáltalán, vagy nem? Hiába keverek bele bármit, hogy ízesebb legyen, napi 1 dl-nél nem iszik többet.
2009. jún. 16. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ihatna már tejet hígitva
2009. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éves korig ajánlott a napi fél liter tej/tápszer. Próbálj másféle tápszert adni, vagy esetleg a laktózmentes tejet, hátha az jobban csúszik, de előtte konzultálj a védőnőddel! Az én lányom másfél éves lesz, mi a tápszert 13 hónapos korában lecseréltük a laktózmentes tejre, nemrég próbáltam a rendes tejet adni neki, de kiütötte :( Egyébként nekem jobban ízlik a laktózmentes...fincsi édes!
2009. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam kakaót keverni bele, de az sem nyert... :( Ha nem issza a tápszert, akkor mi az esélye, hogy a tejet igen...? (persze, jó kérdés - de félek, hogy az sem lesz jó neki)
2009. jún. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!