Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak dm-es tápszer?

10 hónaposnak dm-es tápszer?

Figyelt kérdés
Szerintetek adhatom neki? Eddig bebát, majd milumilt kapott. Most nézegettem a dm-eset. Elég nagy a különbség árban. Ti adnátok?
2011. okt. 11. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze. Ez is ugyanolyan, csak nem fizetsz egy ezressel többet, mert valami nagy cég nevét viseli :)
2011. okt. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hááát... Én fenntartásokkal vagyok a vele kapcsolatban. Nem tudhatjuk, mi van benne. Milumilt se tudhatjuk, de egy fokkal megnyugtatóbb, hogy azt gyógyszertárból adják ki. Én ezt a két hónapot még kivárnám, aztán házi tehéntej. Tudom, erről is megoszlanak a vélemények. Ez az enyém volt
2011. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
amúgy mennyibe kerül, milyen kiszerelés?
2011. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én adtam a kisfiamnak,és nagyon szerette...amugy az van benne ami rá van irva...
2011. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És azt elolvasod és tudod is, hogy mi micsoda? Nem konkrétan az összetevőkre gondoltam. Nem értünk hozzá: c vitamin és c vitamin között is van különbség. mondok egy példát: árulnak saját márkás multivitamint is,amire rá van írva, hogy kismamák kérjék ki a szedéséről az orvos véleményét. Vitaminról?! Lehet, hogy nem lesz baja tőle, de akkor miért terelik magukról a felelősséget? Olyat gyártsanak inkább amit vállalni is tudnak, hogy jó.
2011. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

persze.

ha reklám és a név miatt drágább a másik, akkor az elhagyható.

én adtam a lányomnak, megette, de a Rossmannost jobban szereti.

2011. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell tullihegni a dolgot,senki nem halt bele a noname tápszerbe.

és olvasni tudok,értelmezni is tudom mik az összetevők,és össze is tudom hasonlitani a másikkal.mindegy h gyogyszertárbol veszel valamit,mert mi van ha ugyanazt megveszed a dm-ben?az nem jo?pl. a beba tápszer...

2011. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem ezt mondtam:

abba se halsz bele, ha pl. tesco value termékeket eszel, csal épp silányabb alapanyagokból vannak. néha konkrétan rossz ízűek.

nem biztos, hogy ezzel a tápszerrel így van. Én veszek dm márkás popsitörlőt, pelenkát, stb. de amit megeszik a baba, az egy kicsit más. De lehet, hogy csak nekem.

Nekem nem baj, csak fogadjátok el. Ez nem túllihegés, hanem csak elővigyázatosság.

2011. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kérdésre válaszolva: nyilván, ha ugyanazt árulják, az jó. ennyire bízok bennük, hogy nem cserélik ki. (Bár pont amit használunk nem szoktak árulni, mert HA-s. néha láttam, mielőtt erről is elkezdnénk vitatkozni. csak receptre veszem és azt a dm-ben nem tudom odaadni)
2011. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm üzletvezető a Dm-nél és tőle tudok jó pár dolgot.Nagyon nagyon szigorú szabályok szerint van bevizsgálva minden egyes DM termék és elmondása szerint a legmegbízhatóbb termékek náluk vannak.Én is azt a tápszert adom neki már 6 hós kora óta most 10 hónapos és semmi baj nem volt nagyon szereti csak ugye itt a terméket veszed meg nem a reklámot!
2011. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!