Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak dm-es tápszer?

10 hónaposnak dm-es tápszer?

Figyelt kérdés
Szerintetek adhatom neki? Eddig bebát, majd milumilt kapott. Most nézegettem a dm-eset. Elég nagy a különbség árban. Ti adnátok?
2011. okt. 11. 08:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Első babámnál kb 14 hósan tértem át a DM tápszerre (szintén Bebáról), a második meg 7 hós korától tápszeres és csak dm-est kapott.

Nekünk nagyon bevált, szerették, soha nem volt problémánk belőle. Én úgy tapasztaltam ,hogy könnyebb elkeverni, mint a Rossmannost és az állaga is jobb lesz, ízre kb ugyanaz amúgy.

Nekem is van Dm-es ismerősöm és én is kikértem még anno a véleményét, sőt: apósom gyógyszerész és az egyik sógorom élelmezéstechinkiai kémikus... az ő véleményük alapján én nyugodt szívvel adtam a gyerekeimnek ezek után a dm-es tápit

2011. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
azért azt hozzátenném, hogy bármilyen márkájú is legyen a baba ételeknek nagyon szigorú szabályoknak kell megfelelnie, ezért nem lehet összehasonlítani a TESco saját kólájával vagy egyéb termékekkel, mert ez baba kaja nem. mi eddig hippeset vettünk, most vettem a DMbe én is kb 600Ftért egy doboz tápit, mert gondoltam kipróbáljuk mi a különbség a 2000Ftoshoz képest.
2011. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja és ráadásul bio! Azokat meg aztán duplán bevizsgálják! Nyugodtan lehet adni neki, ugyan olyan jó minőségű, mint a többi, csak nincs beleépítve az árába a reklám!

A vitaminról meg annyit, hogy azért kell a gyerekorvossal megbeszélni, mert lehet, hogy némelyik gyereknek sok lenne a mennyiség, és vannak olyan vitaminok amiket nem szabad túladagolni.

2011. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most akkor mennyibe kerül pontosan és milyen kiszerelés?


Nem akarok kukacoskodni, de valaki írt 600 Ft-ot és másvalaki azt, hogy még több is van benne, mint egy normál tápszerben. (általában 2 db 300 grammos zacskó szokott lenni a legtöbben, amiből kb. 4 liter folyadék lesz)

Ha ez így lenne, bár azt hiszem tévedés van, akkor kevesebbre jön ki literje, mint a tehéntejnek, márpedig gondolom valamilyen módon tehéntejből készítik a tápszereket


(Én akkor se veszek, sokan írják, hogy csomósodik és ez csak a küldő látható rész. De úgysem engem kell meggyőznötök. Elég, hogy mindenki leírta külön a véleményét, aztán a kérdező majd úgyis dönt)

2011. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én azt mondom hogy 600Ftért egy próbát megér, ha be jön akkor ezen tud kvázi spórolni, ha nem akkor meg marad az x ezer ftos márkás tápi. csomós ilyen olyan lehet, de ártani nem fog ártani szerintem.
2011. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a csomósodást épp úgy látom, hogy attól csomósodik könnyebben a dm-es, mert kevesebb állagjavító van benne! el lehet azt keverni, csak nem magától lesz egynemű.
2011. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
600 gr, 1200 ft
2011. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!