Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babánál az Infacol...

Hasfájós babánál az Infacol csepet lehet e egyszerre alkalmazni a Colief cseppel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nekem azt mondta az orvos hogy nem szabad keverni, vagy egyik vagy másik. Amúgy a Colief volt az egyetlen ami nálunk bevált.
2012. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A colief laktaz enzim, ami akkor segit, ha a babanem tudja meg feldolgozni a tejfeherjet es ettol faj a hasa. Ez az emberi szervezetben is megtalalhato enzim, de a babaknak meg keves van belole.

Az infacol egy szimetikon nevu anyag, ami csak es kizarolag a belekben osszegyult levegobuborekokat gyujti ossze es keszteti tavozasra. Semmi koze az emeszteshez, mechanikusan mukodik, nem szivodik fel.

Mindket szer hasfajasra van, de mindketto kulonbozo dologra hat es kulonbozo modon. Nyugodtan mehetnek egyutt.

Viszont infacol es gripe water vagy espumisan vagy sab simlex mar nem. de ez utobbiak mindegyike adhato a colief cseppekkel.

Gyerekapolo anyuka

2012. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólóval. Az infacol mechanikus úton hat, és a hatóanyaga, ami a szimetikon nem szívódik fel a kicsi szervezetében, igy túl adagolni sem lehet. A honlapon az olvasható „Ezideig nem tapasztaltak kölcsönhatást az Infacol és más gyógyszerek között.” úgyhogy szerintem ez is azt bizonyítja, hogy lehet. De ha nagyon biztosra szeretnél menni, akkor kérdez meg erről egy orvost.
2012. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!