Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol cseppek mellett nem...

Infacol cseppek mellett nem baj ha kap teat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Az én kislányom nagyon hasfájós volt.Én főztem neki kamilla teát és tettem bele neki édesköményt is.Adtam neki én is az infacolt de nem használt.
2012. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha használ a tea (gondolom édesköményre gondoltál), akkor kaphatja, de vannak babák akiknél a tea felerősíti a hasfájást.
2012. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi,mar annyi mindent kiprobaltam,espumisant,angolvizet,most az infacolt komenyes teat.nem segit szerintem amugy semmi bar infacolt meg csak 1 napja hasznalom de ugy vettem eszre jobban szeńved azota a fiam.amugy 6 hetes mult
2012. jan. 31. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki at mondta, hogy egyszerre csak egyfele menjen, mert csak rosszabb lesz, jobban tekeri a hasat..
2012. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nekünk se használt semmi a kislányom 3 hónapos koráig hasfájós volt.Végül a doktornőnk írt fel sima gyógyszertári cseppeket,attól múlott el neki.

2012. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem baj, mert más készítményekkel is lehet egész nyugodtan használni az infacolt. Nálunk például az infacol a tea és a melegvizes borogatás használt
2012. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!